Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başaran Ulusoy 2017 için umutlu

22 Eylül, 2016 | 08:31

Başaran Ulusoy 2017 için umutlu

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, 2017 için umutlu. Ulusoy, gelecek yıl, 4.5 – 5 milyon Rus turisti ağırlamayı hedeflediklerini söyledi.

Rusya’dan Türkiye’ye dönük charter seferlerinin beklenenden geç başlaması, bu yıl hedeflenen sayılara ulaşılamamasına neden oldu. Ancak turizmciler 2017 yılına umutla bakıyor.

Rusya ile Charter seferlerinin yeniden başlamasının çok olumlu bir gelişme olduğunu belirten Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, ilk 2 haftada yakalanan bu charter doluluklarının kasım ayına kadar süreceğini söyledi.

Kasım ayına kadar gelen Rus turist sayısının 350 bini bulacağını kaydeden Ulusoy, “Önümüzdeki yıl için umutluyuz. Eski günlere geri döneceğiz. 2017 yılında 4.5 – 5 milyon Rus turisti ağırlamayı hedefliyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, charter seferleri, Rusya, Rusya charter, rusya haberleri, Rusya turizm, Rusya-Türkiye, TURSAB Başkanı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları