Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Başak Sayan’ın objektifinden Maldivler (Foto Galeri)

24 Haziran, 2015 | 10:45

Başak Sayan ve eşi, Hint okyanusunun turizm cenneti Maldivler’de keyifli bir tatil geçirdi. Tatili sırasında unutamayacağı deneyimler yaşayan ünlü oyuncu, bu anlarını instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla ölümsüzleştirdi.

Son olarak TRT 1’de yayınlanan Milat dizisinde rol alan oyuncu Başak Sayan, Maldivler tatiline çıktı. Eşiyle birlikte, turkuaz mavisi denizi, muhteşem manzaraları ve beyaz kumlu plajlarıyla tropik adaların inicisi olarak bilinen Maldivler’de keyifli bir tatil geçirdi.

Maldiv adalarında geçirdiği eşsiz tatili sırasında deniz ve güneşin tadını çıkaran başarılı oyuncu, sosyal medya hesaplarından fotoğraflar paylaşmayı da ihmal etmedi. Yeryüzündeki cennet olarak anılan Maldivler’in zengin sualtı dünyasından da faydalanan Başak Sayan, tatili boyunca bolca dalış yaptı.38 yaşındaki oyuncu, tatilinin ardından ülkeye dönüş yaptı.

İşte Başak Sayan’ın unutamayacağı anılarla döndüğü Maldivler Turu‘ndan instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar;

Başak Sayan’ın objektifinden Maldivler

THY’nin direkt sefelere başlamasıyla Türk seyahatseverlerin de ilgisini çekmeye başlayan Maldivler, denizi, kumsalları, palmiye ağaçları, eşsiz manzaralarının yanında özellikle sualtı meraklıları için inanılmaz güzellikte detaylar içeren dalış bölgeleri ile biliniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başak Sayan, Başak Sayan eşi, Başak Sayan instagram, Başak Sayan kimdir, Başak Sayan maldivler, Başak Sayan Resimleri, Maldivler, Maldivler Balayı, maldivler resimleri, Maldivler Tatili, Maldivler THY, Maldivler turu,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları