Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bartın’da tur otobüsü devrildi

07 Ağustos, 2010 | 17:32

Bartın’ın Amasra ilçesinde tur otobüsünün şarampole devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 46 kişi yaralandı. Yaralılardan 3’ünün durumunun ağır olduğu bildirildi.

Uğur Gümüşsoy yönetimindeki yerli turistleri taşıyan bir turizm firmasına ait 06 KPT 28 plakalı tur otobüsü, Amasra –Kurucaşile yolu üzerinde Bozköy mevkisinde karşı yönden gelen otobüse yol versiği esnada yolun keskin viraj, meyilli ve dar olması yüzünden şarampole devrildi. Kazada, otobüste bulunan toplam 46 kişi yaralandı. Yaralılar, 112 Acil Servis ambulansları ve yoldan geçen araçlarla Bartın Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralılardan 3’ünün durumunun ağır olduğu bildirildi. Kazanın iki otobüsün karşılıklı yan yana geçerken meydana geldiğini anlatan görgü tanığı Halil Bozacıoğlu isimli vatandaş kazanın meydana geldiği yerin keskin viraj ve yolun çok dar olduğunu söyledi. Otobüsün devrildiği şarampolün alt tarafındaki fındık tarlasında fındık topladığını anlatan görgü tanığı Halil Bozacıoğlu yaralıları otobüsten çıkarmaya yardım ettiğini söyledi. Şarampole devrilen tur otobüsü daha sonra iki kurtarıcı vinçle güçlükle şarampolden çıkarıldı. Otobüsün şarampolden çıkarılması esnada Amasra-Kurucaşile yolu araç trafiğine geçici olarak kapatıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bartın, Bartın Haberleri, Bartın Tur Otobüsü, Bartın Tur Otobüsü DEvrildi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları