Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Barselona’da Hayat Normale Dönüyor

18 Ağustos, 2017 | 13:00

Ramblas Barcelona

Barcelona’da dün akşam üzeri bir minibüs’ün Barcelona’nın en işlek caddesi Las Ramblas’a girerek 13 kişinin hayatına mal olması ve 100’e yakın yaralı olmasının ardından hayat bugün normale dönmeye başladı

Dün akşam üzeri İspanya‘nın turizmde önemli şehirlerinden olan Barcelona’nın en işlek caddesi Las Ramblas’da bir terörist kalabalığın arasına minibüs ile girerek 13 kişinin hayatına ve 100’e yakın yaralıya sebep oldu. Olay sonrası bir başka terörist Türk restoranı’na girerek orada oturan kişileri rehin aldı. Polis’in müdahalesi sonucu olay kontrol altına alınsa da olayın bilançosu 13 ölü ve 100 yaralı olarak belirtildi.

 

 

Bugün Barcelona’nın Las Ramblas Caddesi Normal Hayata Döndü

Dün yaşanan terör saldırısı sonucu bugün Barcelona’nın en işlek ve ünlü caddesi Las Ramblas ‘da hayatın normale döndüğü ve mağazaların açıldığı, insanların yine ilgi gösterdiği belirtildi. İspanya’nın en ünlü turizm merkezi Barcelona’nın terör saldırısının şokunu ve yaralarını hızlı sardığı belirtiliyor. Barcelona turu için gelen ve şehri görmek isteyen turistler ise şehir de kalmaya ve şehrin tarihi kültürüne ilgi göstermeye devam ediyorlar.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, İspanya, Las Ramblas,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları