Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Barcelona, Qatar Airways ile 3 yıllık anlaşma imzaladı

10 Ekim, 2013 | 12:33

barcelona-qatar-hava-yolu İspanya 1. Futbol Ligi, La Liga ekiplerinden Barcelona, Qatar Airways ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Qatar Airways CEO’su Akbar Al-Baker, FC Barcelona Başkanı Sandro Rosell ve FC Barcelona Ekonomi ve Strateji Alanı Başkan Yardımcısı Javier Faus’ un katılımıyla, Camp Nou’da gerçekleşen basın toplantısında Qatar Airways, FC Barcelona ile üç yıllık ortaklığının başladığını resmi olarak duyurdu.

FCB ve Qatar Airways’in ortaklığını tarihi bir olay olarak değerlendiren Qatar Airways Ceo’ su Akbar Al Baker şunları belirtti: İlk defa böyle bir oluşuma, önemli bir spor ortaklığına katıldık. FCB’ nin Katalonya için, İspanya için önemini anlıyoruz. Aslında, dünyadaki her ülke için önemli bir takım. Futbolun fanlarına sunduğu büyük heyecanı oluşturup yayarken sizinle yan yana olmak büyük bir onur. Bu yeni kampanya ile hedefimiz dünyaya, ağımızdaki yolcularımız ile paylaşacağımız bu ortaklığın arkasında nasıl güçlü bir şekilde durduğumuzu göstermek.”

FC Barcelona futbol kulübü Başkanı Sandro Rosell’ de, önlerinde üç yıllık uzun bir yolculuk olduğunu belirtti ve sözlerine şu şekilde devam etti:

“Bu yolculukta ortak başlangıç noktası ve hedeflerle birlikte deneyimlerimizi paylaşacağız. Barça ve Qatar Airways her gün daha iyi olma tutkusu, insan faktörünün fark yarattığı görüşü ve farklı kültürlerin entegrasyonu gibi pek çok ideal ile birbirine bağlanıyor. Ancak, insanları birleştirme isteğimizi de vurgulamak istiyorum. Bu istek, her gün fanlarımıza biraz daha yaklaşmamıza neden oluyor.”

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, Barcelona maçları, İspanya 1. Futbol Ligi, İspanya ligi, İspanya ligi maçları, La Liga, La Liga Barcelona, La Liga maçları, Qatar Airways,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları