Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Barcelona, Qatar Airways ile 3 yıllık anlaşma imzaladı

10 Ekim, 2013 | 12:33

barcelona-qatar-hava-yolu İspanya 1. Futbol Ligi, La Liga ekiplerinden Barcelona, Qatar Airways ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Qatar Airways CEO’su Akbar Al-Baker, FC Barcelona Başkanı Sandro Rosell ve FC Barcelona Ekonomi ve Strateji Alanı Başkan Yardımcısı Javier Faus’ un katılımıyla, Camp Nou’da gerçekleşen basın toplantısında Qatar Airways, FC Barcelona ile üç yıllık ortaklığının başladığını resmi olarak duyurdu.

FCB ve Qatar Airways’in ortaklığını tarihi bir olay olarak değerlendiren Qatar Airways Ceo’ su Akbar Al Baker şunları belirtti: İlk defa böyle bir oluşuma, önemli bir spor ortaklığına katıldık. FCB’ nin Katalonya için, İspanya için önemini anlıyoruz. Aslında, dünyadaki her ülke için önemli bir takım. Futbolun fanlarına sunduğu büyük heyecanı oluşturup yayarken sizinle yan yana olmak büyük bir onur. Bu yeni kampanya ile hedefimiz dünyaya, ağımızdaki yolcularımız ile paylaşacağımız bu ortaklığın arkasında nasıl güçlü bir şekilde durduğumuzu göstermek.”

FC Barcelona futbol kulübü Başkanı Sandro Rosell’ de, önlerinde üç yıllık uzun bir yolculuk olduğunu belirtti ve sözlerine şu şekilde devam etti:

“Bu yolculukta ortak başlangıç noktası ve hedeflerle birlikte deneyimlerimizi paylaşacağız. Barça ve Qatar Airways her gün daha iyi olma tutkusu, insan faktörünün fark yarattığı görüşü ve farklı kültürlerin entegrasyonu gibi pek çok ideal ile birbirine bağlanıyor. Ancak, insanları birleştirme isteğimizi de vurgulamak istiyorum. Bu istek, her gün fanlarımıza biraz daha yaklaşmamıza neden oluyor.”

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, Barcelona maçları, İspanya 1. Futbol Ligi, İspanya ligi, İspanya ligi maçları, La Liga, La Liga Barcelona, La Liga maçları, Qatar Airways,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları