Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Barbados Crop Over Festivali renkli görüntülere sahne oldu

04 Ağustos, 2015 | 12:15

Barbados Crop Over Festivali Geleneksel Barbados Crop Over Festivali her yıl olduğu gibi yine renkli görüntülere sahne oldu.

Egzotik doğasıyla Karayiplerin incisi olarak gösterilen ada ülkesi Barbados, her yıl büyük bir çoskuyla kutlanan geleneksel Crop Over Festivali zaman geldi çattı. Binlerce yerli ve yabancı turistin katılımıyla gerçekleşen Barbados Crop Over Festivali yine çok renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.

Birbirinden renkli kostümlerini giyip çılgınca dans eden katılımcılarıyla eğlencenin tavan yaptığı Barbados Crop Over Festivali ’nin daimi konuğu yine Rihanna’ydı. Barbados Adası Turları İçin Tıklayın

rihanna crop over

Barbadoslu güzel her yıl olduğu gibi çılgın kostümleriyle Crop Over Festivali ‘ne katıldı seksi danslarıyla herkesi büyüledi. Rihanna,  çılgınca eğlendiği renkli Barbados Crop Over Festivali “nden kareleri, instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barbados, Barbados adası, Barbados Festivali, Crop Over barbados, Crop Over Festivali, Rihanna, Rihanna Barbados Festivali, Rihanna festival,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları