Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bar Refaeli Tayland’ın turizm cenneti adası Koh Samui’de

06 Mart, 2014 | 12:41

bar-rafaeli-tayland-koh-samui İsrailli süper model Bar Refaeli, yeni erkek arkadaşıyla Tayland’ın turizm cenneti Koh Samui’de tatil yapıyor.

Bir dönem Leonardo DiCaprio ile birlikte olan ünlü model Bar Refaeli, yeni erkek arkadaşıyla dünyada Tsunami tehlikesi olmayan tek adası olma özelliğini taşıyan Koh Samui’de tatil yapıyor.

Tayland‘ın tropik ve turistik adası Koh Samui’de tatil yapan İsrailli model Bar Refaeli, güneşin ve denizin keyfini çıkarıyor. Uyumsuz iki parçadan oluşan bikinisi ile görüntülenen Refaeli, kusursuz fiziği ile bu açığı kapatmayı başardı. Ünlü modelin yeni sevgilisi ile tatile çıktığı iddia edildi.

İsrailli model, Tayland tatili fotoğraflarını instagram hesabından takipçileri ile paylaşmayı da ihmal etmedi. Hindistan cevizinden yapılan bir bardakla poz veren Refaeli, paylaştığı fotoğrafın altına ‘Tek ihtiyacımız Hindistan cevizi’ notunu düştü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bar Refaeli, Bar Refaeli foto, Bar Refaeli fotoğrafları, Bar Refaeli instagram, Bar Refaeli israil, Bar Refaeli kimdir, Bar Refaeli Koh Samui, Bar Refaeli Resimleri, Bar Refaeli seksi, Bar Refaeli sevgilisi, Bar Refaeli tatil, Bar Refaeli tayland, Bar Refaeli uzakdoğu, İsrailli Bar Refaeli, Koh Samui, Koh Samui Adası, Koh Samui Bar Refaeli, Koh Samui Tatil, Tayland, Tayland adaları, TAyland Koh samui, Victoria's Secret,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları