Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uluslararası Banyo Yapı Enerji Klima, Yenilenebilir Enerji Fuarı Almanya ‘da

11 Ocak, 2011 | 19:42

Uluslararası Banyo Yapı Enerji Klima Teknolojileri Yenilenebilir Enerji Fuarı ( ISH fuarı ) 15-19 Mart tarihlerinde Almanya ‘nın Frankfurt şehrinde gerçekleşecek.

Dünyanın lider ticari fuarı olarak bilinen Uluslararası Banyo Yapı Enerji Klima Teknolojileri, Yenilenebilir Enerji Fuarı ( ISH fuarı ) 15-19 Mart 2011 ‘de dünyanın farklı şehirlerinden birçok katılımcı ve ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

Enerji inşası ile klima teknolojisi banyo ekipmanları olarak iki ticari fuarı tek çatı altında toplayan ve iki yılda bir yapılan Almanya Frankfurt Uluslararası Banyo Yapı Enerji Klima Teknolojileri Yenilenebilir Enerji Fuarı ‘na ( ISH fuarı ) bu yılda Türkiye’den büyük talep bekleniyor.

250.000 metrekare alanda 2.400 firmayı bir araya getiren Uluslararası Banyo Yapı Enerji Klima Teknolojileri Yenilenebilir Enerji Fuarı ( ISH fuarı ) yarım yüzyıllık bir geçmişe sahip. Bu köklü, büyük organizasyon sayesinde dünyanın önde gelen firmaları biraraya geliyor.

Almanya Frankfurt Uluslararası Banyo Yapı Enerji Klima Teknolojileri Yenilenebilir Enerji Fuarı ‘na Türkiye ‘den ilgi bekleniyor

Almanya Frankfurt Uluslararası Banyo Yapı Enerji Klima Teknolojileri Yenilenebilir Enerji Fuarı ( ISH fuarı ) 2009 yılında 140 ülkeden 200.000’in üzerinde ziyaretçi toplamıştı. Bu yıl geçmiş yıllarda olduğu gibi Türkiye ‘den de Frankfurt fuarı na büyük bir katılım gerçekleşmesi bekleniyor. Uzmanlara göre Almanya ‘da gerçekleşen fuarlara türk katılımcılar büyük ilgi gösteriyor.

Dünyanın heryerinden mühendisler, mimarlar, montajcılar ve dizaynırların katılımı ile gerçekleşen Almanya Frankfurt Uluslararası Banyo Yapı Enerji Klima Teknolojileri Yenilenebilir Enerji Fuarı ‘nda bu yıl Banyo ekipmanları, Yapı  enerji teknolojisi, Etkili sistmeler ve yenilenebilir enerjiler, Hava Kontol Sistemleri Klima soğutma ve havalandırma teknolojileri, Dünya Montaj-Tesisat teknolojisi gibi bir çok ana ürün grupları sunulacak.

2011 Almanya  Frankfurt Uluslararası Banyo Yapı Enerji Klima Teknolojileri ve Yenilenebilir Enerji Fuarı en çok Yapı, klima ve enerji sektörü ilgi gösteriyor

2011 Almanya  Frankfurt Uluslararası Banyo Yapı Enerji Klima Teknolojileri Yenilenebilir Enerji Fuarı ( ISH fuarı ) ‘nda Banyo Ekipmanları kategorisindeki gruplar şöyle: Küvetler, duşakabinler, aksesuarlar, banyo mobilyaları, seramik eşyalar, yüzme havuzları, saunalar, suyla tedavi sağalayan araçlar.

2011 Almanya  Frankfurt Uluslararası Banyo Yapı Enerji Klima Teknolojileri Yenilenebilir Enerji Fuarı ( ISH fuarı ) ‘nda Yapı  enerji teknolojisi  kategorisindeki gruplar şöyle: Su kaynatcıları, ocaklar, ısıtıcılar, gaz kanalları, güneş enerjisi sistemleri, yağmur suyu kullanım sistemleri, geleneksel sobalar, şömineler, ısıtma ekipmanları, MSR teknolojisi, ev otomatiği.

2011 Almanya  Frankfurt Uluslararası Banyo Yapı Enerji Klima Teknolojileri Yenilenebilir Enerji Fuarı ( ISH fuarı ) ‘nda Etkili sistmeler ile yenilenebilir enerjiler  kategorisindeki gruplar şöyle: Güneş thermal enerji, ısı emiciler, ahşap- toprak ocaklar, geleneksel ocaklar (İsveç ocakları)

2011 Almanya  Frankfurt Uluslararası Banyo Yapı Enerji Klima Teknolojileri Yenilenebilir Enerji Fuarı ( ISH fuarı ) ‘nda Hava Kontol Sistemleri Klima soğutma ve havalandırma teknolojileri kategorisindeki gruplar şöyle: Montaj sistemleri, merkezi ve merkezi olamayan havaladırma sistemleri, klima üniteleri, VRF sistemleri, bina içine yerleştirilen ısıtma ve soğutma sistemleri, ateş ve duman koruma sistemleriyle ilgili ekipmanlar, içerikler.

2011 Almanya  Frankfurt Uluslararası Banyo Yapı Enerji Klima Teknolojileri Yenilenebilir Enerji Fuarı ( ISH fuarı ) ‘nda Dünya Montaj Tesisat teknolojisi kategorisindeki gruplar şöyle: Yüzey montajı için aletler ve sistemler, borular, teçhizatlar, bağlantılar ve boru sistemi teknikleri, aletler, bilgisayar- iletişim teknolojileri.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2011 Almanya Fuarları, Almanya Fuarları 2011, Banyo Fuarı 2011, Banyo Yapı Enerji Klima, Enerji Fuarı 2011, Enerji Fuarı Almanya, ish fuarı, Klima Fuarı 2011, Yapı Fuarı 2011, Yapı Klima,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
elmas
11 Ocak, 2011

frankfurt 2011 de başka hangi fuarlar var

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ocak 11th, 2011 at 22:58 elmas mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları