Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bansko kayak merkezine üst üste ikinci ödül

24 Kasım, 2014 | 13:32

Bansko kayak turu

Son dönemde Avrupalı kayakseverlerin yoğun ilgi gösterdiği Bulgaristan’daki Bansko Kayak Merkezi üst üste ikinci kez ‘Bulgaristan’ın en iyi kış tatil köyü’ seçildi. / Bansko kayak merkezine üst üste ikinci ödül

Bansko kayak merkezi üst üste ikinci yıl olmak üzere, “Bulgaristan’ın en iyi kış tatil köyü” seçildi. Bu yılki Dünya kayak ödüllerini alanlar arasında düzenlenen online oylamada yine Bansko öne çıktı. Kayak merkezinin Halkla İlişkiler Müdürü İvan Obreykov ödülü aldıkları Avusturya’nın Kitzbuhel kentinde Bansko’ya gösterilen yoğun ilginin altını çizdi.

Bu arada Dünya Kayak Ödülleri Akademisi Bulgaristan’ı da ülke olarak dünyanın en iyi 20 kayak güzergahı arasında gösterdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Kayak Merkezleri, avrupanın en iyi kayak merkezi, Bansko, Bansko Kayak, Bansko Kayak Merkezi, Bansko Kayak Turları, Bansko Kayak Turu, Bulgaristan, Bulgaristan Kayak, en iyi kayak merkezi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları