Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bansko Kayak Merkezi’ne büyük ödül

25 Kasım, 2013 | 17:34

Bansko kayak turu

Son yıllarda Avrupa’nın en önemli kayak turu destinasyonları arasına giren Bansko Kayak Merkezi Avusturya’da ‘En iyi kayak merkezi’ ödülünü kazandı.

Bulgaristan’ın Bansko kasabası Avrupa’nın En İyi Kayak Merkezi ödülünü aldı. Avusturya’da düzenlenen Dünya Kayak Ödülleri organizasyonunda Bansko, Avrupa’nın en iyi kayak merkezi ödülüne layık görüldü. Organizasyon kapsamında yaklaşık 1 milyon kayaksever oy kullandı. Dünyaca ünlü kayakçılar Michael Walchhofer ve Stephan Eberharter da ödül töreninde Bansko’yu öven açıklamalarda bulundu.

Özellikle Avrupalı kayakçıların yeni gözdesi olan Bansko kayak turu bu ödülden sonra da popülaritesini daha da artıracak.

Bansko, Dünya şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı, 2600 metrede Tomba ismiyle anılan, meşhur Siyah zorluk dereceli kayak pistine sahip. Bansko’da ayrıca uzunlukları 990 ile 2600 metre arasında değişen her zorluk derecesinde pist bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Kayak Merkezleri, Bansko, Bansko Kayak, Bansko Kayak Merkezi, Bansko Kayak Turları, Bansko Kayak Turu, Bulgaristan, Bulgaristan Kayak,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları