Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bansko Kayak Merkezi’ne büyük ödül

25 Kasım, 2013 | 17:34

Bansko kayak turu

Son yıllarda Avrupa’nın en önemli kayak turu destinasyonları arasına giren Bansko Kayak Merkezi Avusturya’da ‘En iyi kayak merkezi’ ödülünü kazandı.

Bulgaristan’ın Bansko kasabası Avrupa’nın En İyi Kayak Merkezi ödülünü aldı. Avusturya’da düzenlenen Dünya Kayak Ödülleri organizasyonunda Bansko, Avrupa’nın en iyi kayak merkezi ödülüne layık görüldü. Organizasyon kapsamında yaklaşık 1 milyon kayaksever oy kullandı. Dünyaca ünlü kayakçılar Michael Walchhofer ve Stephan Eberharter da ödül töreninde Bansko’yu öven açıklamalarda bulundu.

Özellikle Avrupalı kayakçıların yeni gözdesi olan Bansko kayak turu bu ödülden sonra da popülaritesini daha da artıracak.

Bansko, Dünya şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı, 2600 metrede Tomba ismiyle anılan, meşhur Siyah zorluk dereceli kayak pistine sahip. Bansko’da ayrıca uzunlukları 990 ile 2600 metre arasında değişen her zorluk derecesinde pist bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Kayak Merkezleri, Bansko, Bansko Kayak, Bansko Kayak Merkezi, Bansko Kayak Turları, Bansko Kayak Turu, Bulgaristan, Bulgaristan Kayak,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları