Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bangladeş Büyükelçisi: Türkiye’den öğrenecek çok şeyimiz var

02 Şubat, 2018 | 10:30

Hint Okyanusu kenarındaki Bangladeş’in Türkiye Büyükelçisi Allama Sıddıkı, turizm konusunda Türkiye’den öğrenecekleri çok şey olduğunu söyledi. Sıddıkı, “Ülkemiz, turistler için pek çok güzellik barındırıyor.” dedi.

Bangladeş’in Türkiye Büyükelçisi Allama Sıddıkıve İstanbul Başkonsolosu Manirul İslam, ülkelerinin tanıtımı için bir toplantı düzenledi.

Turizm konusunda Türkiye’den öğrenecekleri çok şey olduğunu vurgulayan Sıddıki, “İlk defa İstanbul’da düzenlenen EMİTT Fuarı’na katıldık. Önümüzdeki yıl İzmir Turizm Fuarı’na katılacağız. Ülkemiz, turistler için pek çok güzellik barındırıyor.

Bengal kaplanından, Mangrow ormanlarına kadar doğanın hediyesi pek çok güzellik Türk turistleri heyecanlandırabilir. Ama Türkiye’den fazla turist gelmiyor. Japonya, Kore, ABD, Çin ve Hindistan’dan turist alıyoruz. Ancak Türk Hava Yolları’nın her gün direkt uçuşları Türk turist sayısının artacağına işaret ediyor” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bangladeş Büyükelçisi Allama Sıddıkı, Bengal kaplanı, EMITT fuarı, İstanbul Başkonsolosu Manirul İslam, İzmir Turizm Fuarı, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları