Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bangkok turistlerin gözdesi

17 Temmuz, 2013 | 11:44

Bangkok turistlerin gözdesi Yapılan anket ve araştırmalarda Bangkok,her yıl en fazla turist alan destinasyon olma özelliğini koruyor.

Uzun yıllardır bir numaralı turizm cazibesi olan Bangkok,2013 yılında da en fazla sayıda uluslararası ziyaretçi alan 20 şehirden birinci seçildi.

15.98 milyon ziyaretçi ile ilk sırada yer alan Bangkok türk turistlerden de büyük ilgi görüyor.

Bangkok’a uçak seferleri artıyor

Turistlerin talepleri doğrultusunda Emirates Havayolları da seferlerini arttırdı.Emirates, 27 Ekim 2013’ten itibaren başlatacağı günlük altıncı direkt seferle Dubai ile Bangkok arasındaki kapasiteyi daha da artıracağını açıkladı.

Emirates Kıdemli Başkan Yardımcısı Barry Brown, “Emirates’in günlük altıncı Bangkok seferi, bu şehre düzenleyeceğimiz günlük ikinci Airbus A380 seferimizle aynı günde başlıyor.”dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bangkok, Bangkok Turist, Bangkok turizm, Bangkok uçak seferleri, Emirates Havayolları, Uzakdoğu, uzakdoğu bangkok,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları