Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bangkok turistlerin gözdesi

17 Temmuz, 2013 | 11:44

Bangkok turistlerin gözdesi Yapılan anket ve araştırmalarda Bangkok,her yıl en fazla turist alan destinasyon olma özelliğini koruyor.

Uzun yıllardır bir numaralı turizm cazibesi olan Bangkok,2013 yılında da en fazla sayıda uluslararası ziyaretçi alan 20 şehirden birinci seçildi.

15.98 milyon ziyaretçi ile ilk sırada yer alan Bangkok türk turistlerden de büyük ilgi görüyor.

Bangkok’a uçak seferleri artıyor

Turistlerin talepleri doğrultusunda Emirates Havayolları da seferlerini arttırdı.Emirates, 27 Ekim 2013’ten itibaren başlatacağı günlük altıncı direkt seferle Dubai ile Bangkok arasındaki kapasiteyi daha da artıracağını açıkladı.

Emirates Kıdemli Başkan Yardımcısı Barry Brown, “Emirates’in günlük altıncı Bangkok seferi, bu şehre düzenleyeceğimiz günlük ikinci Airbus A380 seferimizle aynı günde başlıyor.”dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bangkok, Bangkok Turist, Bangkok turizm, Bangkok uçak seferleri, Emirates Havayolları, Uzakdoğu, uzakdoğu bangkok,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları