Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bangkok, “Bike for Dad” etkinliği için sıraya girdi

02 Kasım, 2015 | 11:04

bike for dad bangkok Tayland’ın en büyük şehri aynı zamanda başkenti olan Bangkok’ta binlerce kişi “Bike for Dad” etkinliğine katılmak için sıraya girdi.

Uzakdoğu turizminin gözde bölgelerinden Tayland, yakın zamanda ilgi çekici bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Ülkenin en renkli şehri Bangkok, “Bike for Dad” isimli etkinliğe sahne olacak ve binlerce kişi aynı anda pedal çevirecek.

Bike for Dad, 88’inci yaşını kutlayacak Tayland Kralı Bhumibol Adulyadej adına, ona olan saygıyı göstermek için düzenleniyor. 5 Mayıs 1950 yılında tacını takan ve hala görev başında olan Tayland Kralı, 5 Aralık’ta 88 yaşına giriyor. Etkinlik ise 11 Aralık 2015 tarihinde düzenlenecek.

Şuana kadar 80 binin üzerinde kişinin kayıt yaptırdığı Bike for Dad için kayıtlar, resmi internet sitesi üzerinden alınıyor. Etkinliğe katılmak isteyenler, Bangkok’un 50 farklı noktasına kurulan bölge müdürlüklerinden de kayıt olabiliyor.

Turistler de unutulmadı

Tayland vatandaşları bölge müdürlüklerine giderek kimlikleri ile kayıt yaptırabiliyor. Bike for Dad etkinliğine katılmak isteyen turistler ise yine bölge müdürlüklerinden pasaportlarıyla kayıt işlemi yapabiliyor. Unutmadan söyleyelim Bike for Dad son katılım tarihi 10 Kasım.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bhumibol Adulyadej, Bike for Dad, Bike for Dad bangkok, Tayland, Tayland Bangkok, Tayland Bike for Dad, Tayland Kralı, Tayland Kralı Bhumibol Adulyadej,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları