Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Baltık ülkeleri Alanya’ya büyük ilgi gösteriyor

14 Ekim, 2009 | 11:14

alanya Baltık ülkeleri Litvanya, Letonya ve Estonya Tur operatörü NOVATURAS Ürün Müdürü Sigita Vaitele, Türkiye Destinasyon Müdürü Vita Kazlauciunaite ve Alanya bölgesi şef rehberi Jurgita Savickaite Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu`nu ziyaret ettiler.

2010 sezon hazırlıkları kapsamında Türkiye`ye otelleri incelemeye geldiğini belirten NOVATURAS Ürün Müdürü Sigita Vaitele Alanya`nın her geçen gün daha çok talep görmeye başladığını söyledi. Vaitele Litvanya`dan Nisan 2010`da Alanya`ya 5 gazeteci yollayacaklarını ifade ederek tanıtım çalışmalarını birlikte işbirliği içinde yapmayı hedeflediklerini ifade etti. Türkiye Destinasyon Müdürü Vita Kazlauciunaite de Sipahioğlu`na diğer destinasyonlar ve ülkelerle Türkiye kıyaslaması yaparak çeşitli bilgiler verdi. Başkan Sipahioğlu da Alanya`nın ve Türkiye`nin tanıtımına yönelik işbirliği çalışmalarına memnuniyetle destek vereceklerini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alanya, Alanya Otelleri, Alanya tatil, Alanya turları, Estonya, Hasan Sipahioğlu, Jurgita Savickaite, Letonya, Litvanya, NOVATURAS, Sigita Vaitele, Turizm, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Vita Kazlauciunaite,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları