Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balotelli’nin Ibiza tatili Paris Hilon ile devam ediyor

18 Temmuz, 2012 | 10:29

Balotelli’ nin İbiza tatilinde yaptığı partilere Paris Hilton’ da katıldı. Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinde Paris Hilton ve sahaların yaramaz çocuğu Mario Balotelli’ de İbiza Adası Tatilini tercih eden ünlüler arasında.

Ibiza / NationalTurk – Ünlülerin en uğrak mekanlarından olan İspanya İbiza Adası şu günlerde adından en çok bahsedilen iki ismi ağırlıyor, Mario Balotelli ve Paris Hilton.

Tüm dünyanın yakından takip ettiği en ünlü isimler her yıl muhteşem kumsallarının yanı sıra bitmek bilmez gece hayatından dolayı İbiza’ yı tercih ediyorlar. İspanya İbiza Adaları gerek eğlence gerek unutulmaz bir tatil yaşamak isteyenlerin cazibe merkezi halinde.

Her yıl milyonlarca turisti ağırlayan İbiza Adası’ nın son günlerdeki konukları Mario Balotelli ve Paris Hilton.

Futbolun haşarı çocuğu Mario Balotelli Ibiza tatilinde kelimenin tam anlamıyla şov yapıyor.

Her gün onlarca kadın hayranıyla görüntülenen Balotelli Ibiza ‘da satın aldığı dairesinde giydiği enteresan kıyafetlerle göründüğü günün akşamı bir Ibiza partisinde bu kez de gece alemlerinin yaramaz kızı Paris Hilton ile görüntülendi.

Saha içinde oynadığı futbol  sergilediği delilik sınırlarında gezen dengesiz tavırları ve saha dışındaki kız arkadaş ve sevgili maceralarıyla da basına sürekli malzeme olayı başaran Mario Balotelli, yaztatilini geçirdiği İspanya’nın enfes tatil adası Ibiza’da yine gündeme oturdu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balotelli İbiza, Balotelli İbiza Kızlar, Balotelli Kızlar, Balotelli Paris Hilton, Balotelli Paris Hilton İbiza, İbiza, İbiza adası, İbiza adasında tatil, İbiza İspanya, İbiza tatil, İspanya İbiza Adaları, İspanya İbiza Adası, Mario Balotelli, Mario Balotelli İbiza, Mario Balotelli İbiza Tatili, Mario Balotelli Paris Hilton, Mario Balotelli ve Paris Hilton,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları