Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balon yolculuğuna çıkan turistlerden 4’ü hayatını kaybetti

15 Ekim, 2009 | 17:27

Balon Yolculuğu Çin’de sıcak hava balonu ile doğal güzellikleri havadan seyretmek isteyen 4 kişi, balonun alev alıp düşmesi sonucu hayatını kaybetti, üç kişi yaralandı.

Olay Hollandalı turistlerin çevre güzelliklerini havadan gezdirerek izleme imkanı sunan bir sıcak hava balonuna binmelerinin hemen ardından gerçekleşti. Balon, kalktıktan çok az bir süre sonra arızalandı ve alev aldı. 15 metreden düşen balonun içindeki iki turist, iki pilot ölürken üç turist de yaralandı.

Çin’in en turistik kentlerinden Yangshuo’da 80 Avro karşılığında turistlere bir saat boyunca balonla doğal güzellikleri havadan seyretme imkanı veriliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balon Gezisi, Balon Gezisi Turist Öldü, Balon Gezisi Turistler, Çin Balon Gezisi, Çin Balon Gezisi Turistler, Hollanda Balon Gezisi Turistler, Hollandalı, Hollandalı Turist, Hollandalı Turistler, Turizm Balon Gezisi, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Yangshuo' Balon Gezisi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları