Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balon yolculuğuna çıkan turistlerden 4’ü hayatını kaybetti

15 Ekim, 2009 | 17:27

Balon Yolculuğu Çin’de sıcak hava balonu ile doğal güzellikleri havadan seyretmek isteyen 4 kişi, balonun alev alıp düşmesi sonucu hayatını kaybetti, üç kişi yaralandı.

Olay Hollandalı turistlerin çevre güzelliklerini havadan gezdirerek izleme imkanı sunan bir sıcak hava balonuna binmelerinin hemen ardından gerçekleşti. Balon, kalktıktan çok az bir süre sonra arızalandı ve alev aldı. 15 metreden düşen balonun içindeki iki turist, iki pilot ölürken üç turist de yaralandı.

Çin’in en turistik kentlerinden Yangshuo’da 80 Avro karşılığında turistlere bir saat boyunca balonla doğal güzellikleri havadan seyretme imkanı veriliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balon Gezisi, Balon Gezisi Turist Öldü, Balon Gezisi Turistler, Çin Balon Gezisi, Çin Balon Gezisi Turistler, Hollanda Balon Gezisi Turistler, Hollandalı, Hollandalı Turist, Hollandalı Turistler, Turizm Balon Gezisi, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Yangshuo' Balon Gezisi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları