Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balkanlar’ın en büyüğü için Koç ve Doğuş yarışıyor

28 Şubat, 2018 | 16:34

Balkanlar en buyugu icin Koc ve Doguş yarisiyor

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden Koç Holding ve Doğuş Grubu, Yunanistan’da bulunan ve Balkanların en büyüğü olma özelliğini taşıyan Alimos Yat Limanı için yarışa girdi. İki dev şirketin de Balkanların en büyük limanı için teklif verdiği öğrenildi.

Türkiye’nin dünyaca ünlü iki firması Koç Holding ve Doğuş Grubu, Balkanların en büyüğü olma özelliğini taşıyan Yunanistan’daki Alimos Yat Limanı için teklif verdi. Yunanistan Özelleştirme İdaresi tarafından satışı için yeniden onay verilen Alimos Limanı için Koç Holding ve Doğuş Grubu’nun teklif verdiği belirtiliyor.

Her iki grubun da Yunanistan’daki ihaleye yerel ortaklarla girecekleri öğrenildi. Dünya Gazetesi’nin haberine göre, Koç Grubu patner seçimini Aktor Concessios ile yaparken, Doğuş Grubu ise bu Yunanistan’da daha önce birçok projede birlikte çalıştığı Lamda’nın ortaklığında ihaleye girecek.

Yalnızca Yunanistan’ın değil, Balkanların da en büyük yat limanı olan Alimos Yat Limanı’nın 1.100 tekne bağlama kapasitesine sahip olduğu öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aktor Concessios, Alimos Yat Limanı, Balkanların en büyük yat limanı, Doğuş Grubu, Koç Holding, Yunanistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları