Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Şimdi Balkanlar’ı karış karış keşfetme zamanı!

15 Nisan, 2014 | 16:13

Bahar ayları herkesi yazın enerjisine hazırlayan ufak telaşlar barındırır. Yeni yerleri adım adım keşfetmek, tarihi yerinde öğrenmek ve yeşillikler içerisinde kaybolmak muhteşem bir bahar geçirmenin en keyifli yolu.

Özellikle yakınlığı ile cazip bir alternatif olan Balkan ülkeleri, kendine özgü kültürel yapısı ve eşsiz doğası ile bahar ayında gezi tutkunları için önemli bir seçenek olmaya devam ediyor.

Cennetin Yarımadası: Balkanlar

Adriyatik Denizi’nin ve tarihle harmanlanmış yapıların tadını çıkarabileceğiniz muhteşem bir tatil keyfi çok uzağınızda değil. Dağ, deniz ve ormanlar içerisinde tarihi dokusunu saklayan Balkanlar’dan aldığınız keyif, otobüsle yolculuğun ekonomikliği ve eğlencesi ile birleşince katlanarak artacak.

Birden fazla ülkeyi gezerken birbirine çok yakın kültürlere tanıklık edebileceğiniz keşif turunuzda, tatil rotanızı Yunanistan’dan başlatıp Balkanlar’ın incileri olan Makedonya, Kosova, Arnavutluk, Karadağ, Bosna Hersek’ten geçerek Hırvatistan’da sonlandırabilirsiniz. Bu geziniz esnasında Makedonya’nın güzellikler şehri Ohrid’de tarih dolu yapılar arasında kendinizi kaybedecek, Tuna ve Sava nehirlerinin buluştuğu Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da yenilendiğinizi hissedeceksiniz. Karadağ’ın turizm merkezi Budva ve Hırvatistan’da yeşil ve mavinin eşsiz uyumunun tadını çıkarmayı unutmayın.

BALKAN TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Her bir şehirde yer alan Türk çarşıları, camiiler, Osmanlı ve Doğu Roma İmparatorluğu’nun eserleri, Makedon Kralı Büyük İskender’in izleri, katedraller ve kiliseler mutlaka görmeniz gerekenler arasında yer alıyor. Bu güzelliklere otobüslü turunuz sırasında an be an tanıklık etme şansının yanı sıra, daha çok fotoğraf çekip anı ölümsüzleştirme imkanı bulmanız da tatilinizi daha keyifli kılacak detaylardan.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arnavutluk, Balkan ülkeleri, Balkanlar, Balkanlar bahar turu, Balkanlar turu, Bosna Hersek, Karadağ, Kosova, Makedonya, Sırbistan, Sırbistan belgrad, Sırbistan turu, Yunanistan, Yunanistan Turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları