Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balkan ülkeleri eskiyen otellerini Antalya’dan yenileyecek

07 Ekim, 2011 | 16:43

Balkan ülkelerinde hizmet veren 8 bin otel, yenileme çalışmalarını Anfaş Hotel Equipment Fuarı ile yapacak.

Balkan Otelciler Birliği (BAHA) Yönetim Kurulu Üyesi ve Makedonya Otelciler Birliği (HOTAM) Yönetim Kurulu Başkanı Doncho Tanevski, BAHA çatısı altında 8 Balkan ülkesinden 5 binin üzerinde otel bulunduğunu belirterek, “Bu otellerin çoğu yenilenme sürecine girmiş durumda. Otellerimizi Anfaş Hotel Equipment Fuarı’nda kurduğumuz bağlantılarla yapılandırmayı istiyoruz.” dedi.

Antalya Expo Center’da 18–21 Ocak 2012 tarihleri arasında düzenlenecek ‘23. Anfaş Hotel Equipment Uluslararası Konaklama Ağırlama İkram Sektörü Ekipmanları ve Dekorasyonu İhtisas Fuarı’ Türkiye ve Ortadoğu’dan sonra Balkan otelcilerinin de ilgi odağı oldu.
Balkan ülkelerinde tanıtım çalışmaları süren fuar, yoğun ilgi görüyor. Anfaş Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çalık, yaptığı açıklamada, Anfaş Hotel Equipment’ın Türkiye’nin en kapsamlı tedarik fuarı olduğunu belirtti.

Ürün zenginliğiyle, otel, restoran cafe bar, üniversite yurtları, orduevleri konaklama ve ağırlama birimlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği Hotel Equipment 2012 Fuarı’nı yeni pazarlara tanıtma çalışmaları yaptıklarını kaydeden Çalık, bu çerçevede 8 ülkede 5 bin üyesi olan Balkan Otelciler Birliği (BAHA) ile işbirliğine gittiklerini bildirdi.

Makedonya, Sırbistan, Kosova, Arnavutluk, Bosna Hersek, Karadağ, Romanya ve Hırvatistan otelci birliklerinin çatı kuruluşu olan BAHA’nın hem fuarın tanıtımını yapacağını hem de alım heyeti programı düzenleyeceğini aktaran Çalık, “Bu yoğun çalışmalar neticesinde Anfaş Hotel Equipment 2012 Fuarına Balkan ülkelerinden rekor ziyaretçi bekliyoruz.” dedi.

BAHA Yönetim Kurulu üyesi ve HOTAM Yönetim Kurulu Başkanı Doncho Tanevski ise Anfaş Hotel Equipment Fuarı’yla ortak çalışma yapmaktan memnun olduklarını belirterek, “Balkan ülkeleri olarak turizm pazarımızı yepyeni modern oteller inşa ederek ve mevcut otellerimizi restore ederek arttırmayı hedefliyoruz. Balkan otel yatırımcıları olarak Anfaş Hotel Equipment fuarını ziyaret edeceğimiz için heyecanlıyız.” açıklamasında bulundu.

Fuar Direktörü Arzu Yüngül, Anfaş Hotel Equipment 2012 fuarı için yapılan uluslararası çalışmaların başarılı bir şekilde devam ettiğini aktardı. Moskova Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nin de katkılarıyla davet çalışmalarının yapıldığını kaydeden Yüngül, yapılan görüşmeler neticesinde Moskova’da inşa edilen 12 otelin Anfaş Hotel Equipment Fuarı’nda ağırlanacağı bilgisini verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anfaş Hotel Equipment Fuarı, Antalya Expo Center, Arnavutluk, Balkan, Balkan Otelciler Birliği, Balkan otelleri, Balkan ülkeleri, Balkan ülkeleri otel, Balkan ülkeleri otelleri, Bosna Hersek, Doncho Tanevski, Hırvatistan, Karadağ, Kosova, Makedonya, Romanya, Sırbistan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları