Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balıklıgöl’e turist yağdı

24 Nisan, 2010 | 14:58

Yaz turizm sezonunun açılmasıyla beraber Şanlıurfa’daki Balıklıgöl adeta turist akınına uğradı.

Balıklıgöl’e akın eden turistler Şanlıurfa’nın yöresel kıyafetlerini giyerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Türkiye’nin dört bir yanından Şanlıurfa’ya akın eden turistler Şanlıurfa’dan çok memnun olduklarını çok büyüleyici bir atmosferle karşılaştıklarını ifade etti.

Şanlıurfa Elruha Otel Ön Büro Müdürü İbrahim Taplamacı, turistlerin Şanlıurfa’ya çok büyük bir ilgisinin olduğunu söyleyerek otel odalarında boş yerin olmadığını ve Mayıs ayı sonuna kadar dolu olduklarını açıkladı.

Ayrıca Şanlıurfa’nın turizm sektöründe hak ettiği yeri bulamadığını söyleyen İbrahim Taplamacı, Şanlıurfa’da oynanacak 48. Ziraat Türkiye Kupası Finali’nin Şanlıurfa turizmine katkı sağşayacağını da sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
48. Ziraat Türkiye Kupası Finali, Balıklıgöl, Balıklıgöl Haberleri, Balıklıgöl Turist, Balıklıgöl Turizm, Elruha Otel, Şanlıurfa, Şanlıurfa Balıklıgöl, Şanlıurfa Elruha, Şanlıurfa Elruha Oteli, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları