Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balıkesir Romanya Turizm Fuarı’nda tanıtıldı

06 Nisan, 2011 | 11:02

Balıkesir Romanya Turizm Fuarı’nda tanıtıldı

Türkiye’de ilk turizm hareketinin başladığı il ünvanına sahip olan Balıkesir, uluslararası tanıtım atağına kalktı. Balıkesir, Romanya’nın başşehri Bükreş’te düzenlenen 25. Romanya Turizm Fuarı’na katıldı.

Romanya Turizm Fuarı’nda açılan stantta Balıkesir’in turistik yörelerini tanıtıcı broşür, harita, CD ve materyaller dağıtıldı. Balıkesir ‘in tarihî ve turistik değerleriyle ilgili bilgiler verildi, tanıtım filmi gösterildi. Ayrıca katılımcılara zeytin, zeytinyağı, peynir ve damla sakızlı kurabiye ikram edildi.

Balıkesir’i temsil eden heyetin başkanlığını üstlenen Vali Yardımcısı Selda Dural, fuarın gerek ilin tanıtımı gerekse sektör temsilcilerinin tanıtım ve pazarlama faaliyetleri açısından yararlı ve verimli geçtiğini söyledi. Selda Dural, “Ayrıca diğer katılımcı ülkelerin ve illerin stantları ziyaret edilmiş, dünyanın önde gelen turistik ülkelerinin tanıtım stratejilerinin görülmesi, bilgi ve tecrübelerinin paylaşımı sağlanmıştır. Bunun ilimiz turizmine olumlu yansımaları olacağını düşünüyorum.” dedi.

Balıkesir standını Kültür ve Turizm Bakanlığı Sofya Ataşesi Cemal Tekkana, Bükreş Askerî Ataşesi Albay Mehmet Turan ve Bükreş Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Bahadır Necat da ziyaret etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balıkesir, Balıkesir Romanya Turizm Fuarı, Balıkesir tanıtımı, Bükreş Askerî Ataşesi Albay Mehmet Turan, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Romanya Bükreş Turizm Fuarı, Romanya Turizm Fuarı', Vali Yardımcısı Selda Dural,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları