Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balıkesir Kaplıcaları

22 Nisan, 2009 | 17:53

Balıkesir Kaplıcaları Gönen çayı kenarındaki kaplıcalarda suyun ısısı 78 derece civarında. İçme ve banyo kürleri olarak yararlanabileceğiniz tesislerin karaciğer, böbrek, romatizma, kadın hastalıkları, damar sertliği, sinirsel ve ruhsal rahatsızlıkların tedavisine yardımcı olduğu biliniyor.

Buradaki kaplıcalar genellikle kış sezonunda ilgi görüyor ve merkezde bulunmasından dolayı ulaşım açısından da çok rahat. Edremit’teki Güre kaplıcaları da doluluğuyla dikkat çeken merkezler arasında. Son zamanlarda adını kaplıcalarıyla duyurmaya başlayan Balıkesir turizm açısından gelişme gösteren bir destinasyon haline geldi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balıkesir Kaplıcaları, Banyo Kürleri, Damar Sertliği, Güre Kaplıcaları, İçmeler, Romatizma, Sağlık Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları