Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bali’deki Ayana Resort Hotel’in havuz kenarında telefon yasaklandı!

27 Kasım, 2018 | 14:06

Bali'deki Ayana Resort Hotel'in havuz kenarında telefon yasaklandı!

Bali’deki Ayana Resort Hotel’in havuz kenarında telefon yasaklandı. Uzak Doğu’nun cenneti Endonezya’nın balayı adası Bali’de bulunan 5 yıldızlı Ayana Resort & Spa Hotel, ilginç bir karara imza atarak havuz kenarında telefon ve tüm elektronik aletin kullanımını müşterilerine yasakladı.

Endonezya’nın balayı adası Bali turları ile gittikleri 5 yıldızlı Ayana Resort & Spa Hotel, ilginç bir karara imza atarak havuz kenarında telefon ve tüm elektronik aletin kullanımını müşterilerine yasakladı.

Ayana Resort & Spa Hotel’in aldığı bu karar baştan yadırgansa da iyi bir tatil için dinlenmenin esas olduğu vurgulandı.

Bali’deki Ayana Resort Hotel’in havuz kenarında telefon yasaklandı

Balayı adası Bali‘de bulunan otelin müşterilerine telefon ve tüm elektronik cihaz kullanımının yasaklanmasının nedeni insanların tatilde gerçekten dinlenmelerini teşvik etmek olarak açıklandı.

Endonezya‘da bulunan Ayana Resort & Spa Hotel yönetiminin açıklamasına göre, getirilen bu ilginç kural haftanın her günü sabah saat 09.00’dan akşam 17.00’ye kadar otel müşterilerinin tüm elektronik aletleri havuz kenarına, şezlonga getirmesi yasak.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Bali Turları sizi bekliyor.

Otel yönetiminin misafirlerinden tüm elektronik aletlerini odalarında bırakmaları ya da gösterilen dolaplara kilitlemesi gerektiğini isteniyor. Bu uygulamayla Uzak Doğu’nun cenneti Endonezya’yı ziyarete gelen turistlerin gerçek bir tatil yapmaları sağlanıyor.

Bali Ayana Resort Hotel yönetimi ödül verecek

Otel yönetimi ödül verecek

Ayana Resort yönetimi 09.00-17.00 saatleri arasında elektronik aletlerini havuzun kenarına, şezlonga getirmeyen müşterilerine “In the Moment” olarak adlandırılan bir kokteyl ile ödüllendirecek

In the Moment’in içeriği hakkında bir açıklama paylaşmayan otel yönetimi turistleri Ayana Resort Hotel’e davet ediyor. Yetkililer, mutlu, huzurlu, sakin şekilde teknolojiden belli bir saat de olsa uzak kalmak isteyenler için tatilcileri Bali’ye bekliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ayana Resort Spa Hotel, Balayı Adası, Bali Adası, Endonezya, In the Moment, Tatil cenneti, Telefon yasak,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları