Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bali’de Beş Gizli Sahil

13 Temmuz, 2017 | 09:25

Bali Adası Turları

 

Bali’de klişeleşmiş turların aksine, bir çok çift gizli Bali sahillerine ilgi gösteriyor.

Bali’de Beş Gizli Sahil

Endonezya’nın Güneyindeki popüler adası Bali adası turları‘nda alışılmış gezilerin yanı sıra, Bali adasının gizli sahillerini de keşfedebilirsiniz. İşte Bali adasındaki beş gizli sahil;

Balangan Sahili

Balangan Beach

Surf tutkunlarının önde gelen sahillerinden olan Balangan’da bembeyaz kum ve denizin mavisi muhteşem bir doğa uyumu sağlamış gizli bir sahil. Sahilin yakınında yerel cafe’ler mevcut.

Geger Sahili

Geger Beach

Bali’nin zorlu sahillerinde yüzmekte zorlanıyorsanız, Geger sahili tam sizlere göre. Denizin durgun ve berrak olması yüzmek için, sahildeki kumunda kalın ve sert olması plaj voleybolu oynamaya uygun bir zemin oluşturuyor. Çevresinde bir çok restoran da mevcuttur.

Bias Tugal Sahili

Bias Tugal Beach

Padang Bai’den 500 metrelik bir kayalık yoldan yürüdükten sonra ulaşılan bu gizli sahil tamamen terk edilmiş ve daha keşfedilmemiş bir sahil. Turkuaz ve berrak bir denize sahip sahil bölgesinde Hindistan Cevizi ağaçları da ziyaretçilerine gölge sağlıyor.

Ungasan Sahili

Ungasan Beach

Akdeniz sahillerini andıran sahil, tamamen berrak ve turkuaz bir denize sahip. Kum tamamen temiz ve ince olması, denizin sakinliği yüzmeye elverişli bir ortam sunmaktadır.

Amed Sahili

Amed Beach

Ngurah Rai Uluslararası Havaalanı’ndan arabayla yaklaşık 2 saat uzaklıkta Amed Sahili,  kaba siyah volkanik türde bir kuma sahiptir. Balıkçıkların avlandığı bir sahil şerididir.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amed, Balangan, Bali Adası, Bali Sahili, Bias Tugal, Geger, Ungasan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları