Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bali Adası Balayı Turları Çiftlerin İlgi Odağı

01 Temmuz, 2017 | 16:51
Bali Adası

Bali Adası

Bali Adası balayı turları yeni evli çiftlerin ilk tercihlerinden…Endonezya’nın en popüler adası olan Bali Adası’na en büyük ilgiyi balayı çiftleri gösteriyor.

Endonezya’nın en popüler adası olan Bali Adası her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapıyor. Bali adası, doğal ve kültürel güzellikleri yanı sıra, kaliteli hizmet, aktivite çeşitliliği ve romantik bir balayı tatiil için uygun olmasından dolayı, turistler tarafından en çok seçilen tatil bölgesinden biri olma özelliğine sahip.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Bali Adası Balayı Turları sizi bekliyor.

Bali adası turlarını tercih eden turistlerin başında balayı tatili yapmak isteyen yeni evli çiftler geliyor. Bali adası balayı turları taleplerinin artmasının en büyük nedenlerinden biri kültür ve doğayı keşfetmek için ideal bir yer olması.

Bali Adası Balayı Turları’na Katılanların Gezebilecekleri Yerler;

Bali Adası balayı turlarına katılarak romantik bir tatil geçirmek isteyenler için birçok alternatif bulunuyor. Bali’de hem birçok tapınak,müze gezip kültürel bir tatil hem de balayına uygun otellerde muhteşem deniz ve manzaralar eşliğinde romantik bir balayı tatili geçirebilirsiniz.

Yaramaz Maymunların Yeri Uluwatu Tapınağı

Uluwatu Tapınağı

Uluwatu Tapınağı

Kültürü ve muhteşem doğasıyla kendine hayran bırakan Bali’de mutlaka uğramanız gereken yerlerden biri Uluwatu tapınağı. Uluwatu tapınağı, Bali adası maymunlarının ev sahipliği yaptığı bir tapınak. Ayrıca gün batımı izlemeyi sevenler için muhteşem bir yer…

Doğayla İç İçe Bali Safari ve Marina Park
Bali Safari Marine Park

Bali Safari Marine Park

Balayı Turları için heyecan ve adrenalin isteyen çiftler Bali Safari Marine Park’ı ziyaret edebilirler. Bali Safari Marine Park, safari sevenler ve doğadaki canlıları yakından tanımak isteyenler için gidip görülmesi gereken yerlerden biri…

Pura Ulun Danur Batur
Pura Ulun Danur Batur

Pura Ulun Danur Batur

Pura Ulun Danu Batur tapınağı ünlü Bratan gölü üzerine kurulmuş ve muhteşem mimarisiyle büyüleyen önemli bir tapınaktır.

Deniz, Kum, Güneş Keyfi, Pandawa Beach
Pandawa Beach Bali

Pandawa Beach Bali

Bali adasının en ünlü sahillerinden biri Pandawa Beach…1 km uzunluğunda beyaz kumlardan oluşan tertemiz mavi sularda yüzmek kendinizi çok iyi hissettirecek.

Bali Müzesi
Bali Müzesi

Bali Müzesi

Balayı Turlarında deniz kum güneşten sıkılan ve farklı yerler görmek isteyen çiftler için Bali Müzesini tavsiye edebiliriz. Bali’nin ve Endonezya’nın tarihi ve kültürünü keşfetmek için Bali müzesini ziyaret edebilirsiniz.

Goa Lawah Tapınağı
Goa Lawah Tapınağı

Goa Lawah Tapınağı

Mistik Goa Lawah tapınağı hinduzmin temelini atan ilk rahiplerden biri tarafından 11. yüzyılda kurulmuş bir tapınak.Bali’nin en önemli tapınaklarından.

Joker; Luwak Kahvesi Tadımı

Luwak Kahvesi, dünyanın en popüler kahvesi ve en pahalı kahvesi olarak biliniyor. Bu kahveyi yerinde tatma fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
balayı turları, Bali Adası, Bali Balayı Turları, Endonezya Bali, Endonezya turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları