Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balayınızı tropik adada geçirmeye ne dersiniz?

03 Haziran, 2014 | 16:02

Düğün gününüz kadar balayı tatilinizde özel olsun istiyorsanız balayınızı egzotik bir adada geçirmeye ne dersiniz?

Balayı planlarınız içinde egzotik bir tatil varsa Maldivler, Bali ve Küba‘yı mutlaka tercihleriniz arasına almalısınız.

Maldivler

Cennettin yeryüzündeki yansıması Maldivler, balayı için en çok tercih edilen destinasyonlar arasında geliyor. Hint okyanusunda kalan, Maldivler’e ulaşım, Dubai ya da Katar üzerinden aktarma yapılarak sağlanıyor. Bu Tropik adalar topluluğu, masmavi deniz ve bembeyaz kumsalları ile stres ve kargaşadan uzak bir balayı geçirmeniz için en uygun yerlerden. Su üstü villalarında gözlerden uzak güneşlenebilir ve balayınızın tadını çıkarabilirsiniz.

MALDİVLER BALAYI TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Bali

Tanrıların adası olarak bilenen Bali, balayı için sıkça tercih edilen bir bölgelerden. Karşılama kültürleri ile tanınan Bali halkı, boynunuza takmak üzere hazırlanmış çiçeklerle sizleri bekliyor. Doğası, mükemmel plajları, gezilip görülecek ve yeni yerler keşfedebileceğiniz bir ada Bali. Adada mutlaka görülmesi yerlerin başında Pure Besakih Tapınağını geliyor. Bali’ye gitmişken Gunung Agung dağına çıkmanızı da tavsiye ederiz.

BALİ BALAYI TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Küba

Balayında sadece güneşlenmek istemiyorsanız Küba turunu tavsiye ederiz. İsterseniz Havana’nın tarihi yerlerini gezip görebilir, akşam saatleri ise eğlence mekanlarında salsa yaparak eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz 150 km. uzaklıkta bulunan Varadero Kasabası’nda muhteşem Karayip denizinin tadını çıkarabilirsiniz.

KÜBA BALAYI TURLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, balayı turları, Bali Adası, Bali Adası Balayı, Bali balayı, bali turu, Dubai, Küba, Küba Balayı, Küba Balayı Turu, Küba tatili, Küba Turu, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler Balayı Turları, Maldivler turu, Tropik Adalar, Tropik adalar turu, Tropik adalarbalayı,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Bianca
21 Temmuz, 2014

Gfclay02/11/2012 21:28Eşim son gfcne kadar benden saalkdı karşılaştığım sfcpriz beni inanılmaz mutlu etti. Maldivlerde olma heyecanı cok farklıydı. İlk başta evet ie7imde biraz korku vardı ama yasadıklarımı kelimelere df6kmek gere7ekten şuan e7ok zor. Eşşiz gfczellikleri ile maldivler gf6rfclesi bir fclke. Havaalanına indiğiniz andan itibaren karşılaştığınız hizmet sizi gercekten e7ok memnun edicek. Maldivlerde balayı insanın asla unutamayacağı bir anı. Gfczellikleri ve farklılıkları bir arada yaşamak istiyorsanız mutlaka maldivleri gf6rmelisiniz.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Temmuz 21st, 2014 at 19:54 Bianca mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları