Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balayı tercihlerinin başında Positano geliyor

11 Haziran, 2014 | 16:22

positano Gözünüzü İtalya’nın Amalfi kıyılarına çevirdiğinizde ilk dikkatinizi çekecek yerlerden biri de Positano kasabası. Özellikle balayı ve romantizm arayanların ilk tercihlerinden biri bu yaz da Positano

Unutulmaz aşk filmlerine de ev sahipliği yapan Positano başta Avrupalı ve Amerikalı turistler olmak üzere dünyanın her yerinden turist ağırlıyor. Hollywood’un ünlü ismi George Clooney’nin bölgede aldığı evden sonra dikkatleri daha fazla üzerine çeken Positano’ya Sorrento üzerinden ulaşım mümkün. Limon kokan sokakları ve düzenli sokaklarıyla gelenlere kusursuz bir tatil sunuyor.

İki tane plaja sahip: Grande Beach ve Fornillo Beach

Positano’da iki tane plaj var: Grande Beach ve Fornillo Beach. Grande Beach daha fazla dikkat çeken bir bölgede olduğu için daha kalabalık ve pahalı. Fornillo Beach ise güzel bir koyda bulunuyor ve diğerine göre daha sakin. Pek çok pansiyon ve restoranın bulunduğu koylar Güney Avrupa kentinde yapılan tatili renklendiriyor.

WTS POSITANO TURLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
italya positano, Positano, positano balayı, Positano turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları