Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balayı tercihi Brezilya

08 Mayıs, 2015 | 07:30

Ünlü oyuncu Ian Somerhalder, bir süre önce dünyaevine girdiği eşiyle birlikte balayı tercihini Brezilya’dan yana kullandı.

Vampir Günlükleri dizisinin yıldızı Ian Somerhalder, ksıa süre önce evlendiği Niki Reed ile Brezilya’nın Rio kentinde balayında.

Dünyaca ünlü karnavalı ile tanınan Brezilya’nın Rio kenti, son yıllarda romantik bir balayı hayal eden çiftlerin ilgisini çekmiş durumda. Bunun son örneği Ian Somerhalder ve Niki Reed…

Kısa bir süre önce evlenen Ian Somerhalder ve Niki Reed, sahilleri, turkuaz denizi ve gece hayatı ile ünlü Rio kentinde balayındalar. Akşam yemeği sırasında görüntülenen çift, loş ışıkta şaraplarını yudumlayarak romantik anlar yaşadı.

Ian Somerhalder balayının yanı sıra Damon karakteriyle rol aldığı Vampir Günlülkeri dizisinin tanıtım etkinliklerine katılmak için Rio’da bulunuyor.

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ian Somerhalder, Ian Somerhalder balayı, Ian Somerhalder brezilya, Ian Somerhalder damon, Ian Somerhalder dizi, Ian Somerhalder Niki Reed, Ian Somerhalder rio, Ian Somerhalder rio de janerio, Niki Reed, Niki Reed balayı, Niki Reed kimdir, rio, Rio Brezilya, Vampir Günlükleri, Vampir Günlükleri dizisi, Vampir Günlükleri fragman, Vampir Günlükleri izle, Vampir Günlükleri yeni sezon,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları