Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rüya Gibi Balayı İçin Tavsiyeleri

03 Şubat, 2017 | 16:19

Balayı Fotosu

Rüya Gibi Balayı Geçirmek Herkesin Hakkıdır. Ama En Doğru Balayı Tavsiyeleri Tercihleriniz Balayınızı Muhteşem Geçirmek İçin Daha Önemlidir.

Rüya gibi bir balayı geçirmek için yaz ayını beklemenize gerek yoktur. Hatta kışın evlenenler için bu daha önemlidir. Balayı planı yaparken çiftlerin önceliği bütçe ve zamandır. Bazıları kısa bir balayı planı yaparken, bazı evli çiftler uzun bir balayı planı yapmaktadır. Ayrıca, bütçe önemlidir. Ama, balayı öyle basite alınabilecek bir tatil gibi değildir. Hayat arkadaşınız ile ilk yolculuktur. Hayatınızın geri kalanını geçirmek istediğiniz kişi ile ilk adımınız, Balayı’dır. Balayı tavsiyeleri bu yüzden önemlidir. Dünya’da gezilip görülebilecek bir çok yer var ama bu özel tatile, muhteşemlik yakışır ve bunun içinde tavsiyeler önemlidir. Rüya gibi bir balayı geçirmek için, sizlere özel balayı tavsiyelerimiz;

  1) Maldivler

Maldivler balayı Maldivler turkuaz renginde berrak bir deniz ve bembeyaz kumlar ile hindistan ceviz ağaçlarının olduğu muhteşem plajları, egzotik bungalov evleri ve resort otelleri ile kusursuz bir huzur sunan adalardan oluşan bir yer. Tropikal iklime sahip bir yer ama balayı için en ideal dönem ocak-temmuz arası ve eylül- ekim dönemleridir.

 

   2) Kanarya Adaları

Kanarya Adaları Balayı İspanya‘nın, Atlantik okyanusunda kalan adalar grubunda, yıl boyunca sıcak ve kumsalları mükemmel olan, karnaval ve eğlenceleri ile ünlü adası olma özelliği taşıyan adalar grubudur. Yılın her anı ziyaretçiler için gidilebilecek bir yer.

 

    3) Yunan Adaları

Yunan Adaları Balayı Çiftler bazen yakın yerlerde balayı yapmak istiyorlar. Bunun için Yunan adaları muhteşem bir tercih olacaktır. Ekonominize ve bütçenize göre tercih edeceğiniz bir çok yunan adası tercihi olması da balayı için tercih edilebilecek yerlerdendir. Ege mutfağının muhteşem tatlarını, ege adalarının sakin ve huzur dolu plajlarını ve yunanlıların eğlence kültürünü keşfederken romantik bir balayı geçirmek isteyenler için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir bölge. Aynı iklim üzerinde olan yunan adaları için en uygun dönem Haziran- Eylül arası. Yunan adalarından balayı tavsiyesi için, Kos Adası, Santorini Adası, Mykonos Adası, Rhodos Adası, Midilli Adası.

 

     4) Atina

Atina Balayı Atina’da romantik balayı şehirlerindendir. Hem tarihi dokusu ve mitolojisi, hem de güzel plajları olması ile güzel bir balayı geçirmenizi sağlayacaktır. Yunan mutfak kültürünü ve mitolojisini keşfedeceğiniz ve eğlenebileceğiniz en güzel balayı tavsiyelerinden biridir.

 

     5) Havana / Küba

Küba Havana Balayı Yeni yerler keşfetmek isteyen yeni evli çiftler için Latin Amerikanın incisi Küba sizler için ideal bir tercih olacaktır. Puroları ve doğallığı ile bilinen Küba’da fazlasıyla sosyalizm ve romantizmi tadacağınız bir balayı olacaktır. Kendine özgü mutfağı ve insanları da ülke gibi sıcaktır. Havana kenti, Küba’nın başkentidir. Küba ayrıca en güzel Rom’ların yapıldığı ülkedir. Küba vizesi için yetkili acente olarak World Travel Service acentesi yetkilidir. Viva Cuba!

 

      6) Goa / Hindistan

Goa Hindistan Balay Tropikal iklim ve zengin kültüre sahip Hindistan’nın Goa eyaletinde muhteşem plajlarında ve zengin kültürleri ile gezebileceğiniz bir çok yeri olması. Goa bölgesinde uygun tatil yapabileceğiniz ve bir çok kaliteli otellerin bulunduğu sahil kesimi sizleri beklemektedir.

 

      7) Kıbrıs Adası

Kıbrıs Adası balayı Balayı Tavsiyesi için deniz, kum, güneş’den vazgeçmeyenler için ve yakın bir bölgede balayı tercih eden çiftler için, Kıbrıs Adası balayı tavsiyelerimiz arasındadır. Yollarda ve vize den zaman kaybetmek istemiyorsanız. Kıbrıs adası sizler için ideal bir balayı yeridir.

 

     8) Uzak Doğu

Uzak Doğu Balayı Balayı için kıta değiştirmek isteyenlerin ve doğu kültürüne ilgisi olanlar için en ideal bölge uzak doğudur. Balayı için gidebileceğiniz ve tavsiye edilecek bir çok ülke var. Thailand, Vietnam, Bali, Malezya, Çin, Nepal gibi bir çok ülke sizler için önde gelen balayı tercihleri olabilir. Uzak Doğu mutfağına ve kültürünü merak ediyorsanız. Balayı tavsiyeleri için verilen ülkeleri tercih edebilirsiniz.

 

    9) Seyşeller Adası

Seyşeller Balayı Seyşeller çok kişinin bilmediği ve gizli bir aşk adasıdır. Gidenlerin zor ayrılacağı bir adadır. Seyşeller Hint okyanusunda oluşan 115 tane adanın bir araya gelerek oluşturduğu bir ada ülkesidir. Her adaya ulaşım tekne ile yapılmaktadır ve en büyük adası Mahe adasıdır. Vizesiz gidebilirsiniz. Okyanus ülkesi olduğu için ve ada olma özelliğinden dolayı deniz mahsülleri tüketilmektedir. Muhteşem berrak ve temiz plajları bulunmaktadır.

 

    10) Paris

Paris Balayı Aşıklar şehri yeni evli çiftlerimiz için son tavsiyemizdir. Paris’in kültürel dokusunu, mutfağını ve aşıklar şehri olma özelliğini kaybetmemesi. Ayrıca, Avrupa’nın en popüler şehrinde balayı yapma imkanı güzel bir balayı geçirmek için güzel bir tercih olabilir. Fransa’da ufak bir tur ile Paris de dinlence olarak konaklanabilir. Avrupa’nın merkezinde olması ve Fransa’nın en ünlü ve başkenti olması Paris’i birinci tercih haline getirmektedir. Ayrıca, Fransız mutfağının muhteşemliğini, dünyanın en güzel şaraplarına bakma imkanını yakalayabilirsiniz.

 

Balayı tavsiyelerimiz için en iyi 10 tercihi sizlerle paylaştık. Evlenecek olan çiftlerimize uzun ömürler dileriz ve güzel bir balayı geçirmenizi temenni ederiz.

 

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina Balayı, Balayı, Balayı tavsiyeleri, Balayı tercihleri, Goa Balayı, Goa Hindistan balayı, havana balayı, Havana Küba balayı, Kıbrıs balayı, Küba Balayı, Maldivler Balayı, Paris Balayı, Rüya gibi balayı, Seyşeller Balayı, uzakdoğu balayı, Yunan Adaları Balayı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları