Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balayı Tatilinin Gözde Yeri Maldviler’e İlgi Büyüyor

15 Mart, 2017 | 22:19

Maldivler Tatili Balayı Tatili

Balayı Tatilinin Gözde Yeri Maldviler’e İlgi Büyüyor. Bu Senede Birçok Turistin İlgi Odağı Olması ve Tatil Fırsatları ile Göze Çarpıyor.

Dünya üzerinde bir çok turistin ilgi gösterdiği Hint Okyanusunun incisi Maldivler‘e geçtiğimiz yılda ki ilgili, bu yılda devam etmekte. Bir çok ülkeden yoğun talep alan Maldivler, tropikal iklim özelliğine sahip ve 1200 adadan oluşmaktadır. Mavinin her tonunu  sahillerinde barındıran Maldiv adalarının yıl boyunca ünlü ve tanınan bir çok kişi de ziyaret etmekte. En son Seda Bakan ve eşinin Maldivler de ikinci balayına çıktığı haberleri gündemde yer almıştı ve sosyal medya’da çiftin Maldivler tatili fotoğraflarını paylaşmaları büyük yankı uyandırmıştı. Yeni yılın ilk günlerini Beckham ailesi Maldivler’de geçirmesi magazin dünyasında manşet olmuştu.

Maldivler’e İlginin Yoğun Olması Neden?

Her sene daha fazla turist alan ve katlanarak devam eden Maldivler ilgisinin birden çok nedeni bulunmaktadır. Bunları sıralamak istersek;

1- El Değmemiş Doğal Yapısı

Maldivler Sahil

Maldviler kendiliğinden oluşmuş olan adalar dizinin bir araya gelmesi ve bu sayede doğal sahillerin ve kumsalların oluşmasına neden olması ve bunun tamamen organik yani bakir bir doğallığı olması en büyük ilgi alanıdır.

2- Konaklama Tesislerinin Şahıslara Özel Olması

Maldivler Bungalow

Maldivler Lüks tesisleri ve verdikleri hizmet ile dünya’da lüks tatili uygun fiyatta sunan ender tatil bölgelerinden biri olarak tanınmaktadır. Tesislerin özelliklerinden biri ise Bungalow evlerin olması ve şahıslara özel sahillerin içinde veya denizin üstünde yer almalarıdır. Ayrıca bir çok restoran ve duty free hizmetleri konuklara sunulmaktadır. Tam donanımlı konaklama tesisleri Maldivler’in en önemli özelliklerindendir.

3-  Romantik Bir Tatili Herkes Hak Eder

Maldivler Balayı

Maldivler, hayatınızı paylaştığınız veya paylaşacağınız kişi ile keşfedebileceğiniz en güzel anları, en romantik anları yaşayacağınız bir yerdir. Özellikle Balayı ve Kutlama için tatil bölgesi arayanların ilgi odağı olan bir yerdir.

Yukarıda bahsedilen özellikleri dünyanın herhangi bir yerinde verebilecek çok az tatil yeri bulunmaktadır. Bunların başında Maldivler gelmektedir. Özellikle Balayı için birinci tercih olan Maldivler, tatil için ve sevdiğiniz kişi ile özel hissetmenin vereceği mutluluk ile tatil geçirmek isteyenlere özel yaratılmış dünyada ki cennet gibidir. Dünya’nın her yerinden talep alan ve uygun fiyatları ile dikkat çeken Maldivler, ülkemizde de bir çok çiftin tercih ettiği balayı bölgesi olma özelliğini koruyor. Ülkemiz de ise belli firmaların Maldivler Balayı hizmeti verdiği bilinmektedir. Ama profesyonel olarak senelerdir tecrübe kazanmış güvenilir firma olan (WTS) World Travel Service, balayı çiftleri için en uygun fırsatları sunan bir firma olma özelliğini korumaktadır.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı Tatili, Maldivler,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları