Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balayı tatili için geç kalmayın

14 Haziran, 2011 | 16:59

Yaz dönemine girdiğimiz şu günlerde evlilik hazırlıkları yapan çiftler, genellikle balayı tatilllerini geçirecekleri yer için kararsızlık içine düşebiliyorlar.

“Balayı tatili için geç kalmayın” uyarısı yapan tur şirketleri, erken yapılan rezervasyonlarda çiftlerin daha avantajlı olduğunu belirtiyorlar. Erken yapılan rezervasyon ile uçak ve otellerde her zaman daha uygun fiyatlı yer bulduklarını belirten tur şirketleri, çiftlere farklı seyahat paketleri de hazırlıyorlar.

Her zevke ve isteğe göre hazırlanan paketlerde özellikle yurtdışı balayı tatili için oldukça farklı alternetifler var.

Her zevke ve isteğe göre balayı tatili

Tur şirketleri eğlenceli bir balayı geçirmek isteyenler için Mykonos, İbiza, Kos ; romantik bir balayı için Santorini, Maldivler, Dominik Cumhuriyeti, Venedik, Paris, Zanzibar; heyecan ve macera tutkunu çiftler için Güney Afrika gibi seçenekler sunuyorlar.

Çiftlerin hem alışveriş hem de balayı tatilini geçirebilecekleri Milano, Atina, Singapur, Dubai gibi turistik destinasyonlar da tercih ediliyor. Tur şirketlerine göre, uzun yıllardır en önemli turizm merkezlerinden biri olan Küba da, balayı tatili için oldukça uygun.

Koh Samui balayı tatili

Tabiki çiftlerin hem deniz, kum, güneş hem de kültür,eğlence alışveriş, spor gibi birçok aktiviteyi bulabilecekleri Koh Samui ‘yi unutmamak gerekir. Tayland ‘ın incisi olarak bilinen ve vizesiz gidilebilen Koh Samui ‘de balayı tatilinin en gözde destinasyonlarından…

Maldivler de balayı tatili

Rüya gibi bir balayı tatili istiyorsanız Maldiv Balayı Otellerine göz atarak balayı tatilinize ayrıcalık katabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, Balayı Adaları, Balayı Tatili, balayı turları, Balayı turu, Dominik Cumhuriyeti, Güney Afrika balayı, İbiza, Koh Samui balayı tatili, Kos, Küba Balayı, Maldivler, Mykonos, Paris, Santorini, Venedik, Zanzibar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları