Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balayının yeni rotaları Meksika ve Hindistan

23 Temmuz, 2014 | 14:16

Balayı planı yapan çiftler, Maldivler, Phuket ve Paris gibi gözde destinayonların yanına Meksika ve Hindistan gibi yeni keşif noktalarını da ekledi.

Maldivler, Uzakdoğu ve aşıklar şehri Paris. Balayı planı yapan çiftlerin ilk sırasında yer alan bu klasik ve romantik destinasyonlara macera ve tutkunun bir arada yaşanabileceği Meksika ve Hindistan da eklendi.

Klasik tercihlere alternatif olarak sunulan Meksika, Latin Amerika‘nın en büyük ve en hareketli ülkelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Yeni yerler keşfetmeye meraklı çiftler, rotasını bu ülkeye çevirmiş durumda. Mayaların gizemli piramitlerinden Karayip Denizi’nin masmavi sularına otantik bir tatil hayal edenler Meksika’da buluşuyor.

Meksika Balayı Turları İçin Tıklayın

Müzikleri ve filmleri ile milyonları cezbeden Hindistan, artık balayı çiftlerinin de popüler rotalarından biri. Balayı için Hindistan’ı tercih eden çiftler, dünyanın yedi harikasından biri olan Tac Mahal’de insanlık tarihinin en büyük aşk öyküsüne tanıklık ediyor.

Hindistan Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, Balayı Adaları, balayı turları, Balayı turu, Hindistan, hindistan balayı, Latin Amerika, Latin Amerika balayı, Maldivler, Maldivler Balayı, Meksika Balayı, Meksika turları, Paris, Phuket, Phuket Balayı, Uzakdoğu, yurtdışı balayı,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları