Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balayının yeni rotaları Meksika ve Hindistan

23 Temmuz, 2014 | 14:16

Balayı planı yapan çiftler, Maldivler, Phuket ve Paris gibi gözde destinayonların yanına Meksika ve Hindistan gibi yeni keşif noktalarını da ekledi.

Maldivler, Uzakdoğu ve aşıklar şehri Paris. Balayı planı yapan çiftlerin ilk sırasında yer alan bu klasik ve romantik destinasyonlara macera ve tutkunun bir arada yaşanabileceği Meksika ve Hindistan da eklendi.

Klasik tercihlere alternatif olarak sunulan Meksika, Latin Amerika‘nın en büyük ve en hareketli ülkelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Yeni yerler keşfetmeye meraklı çiftler, rotasını bu ülkeye çevirmiş durumda. Mayaların gizemli piramitlerinden Karayip Denizi’nin masmavi sularına otantik bir tatil hayal edenler Meksika’da buluşuyor.

Meksika Balayı Turları İçin Tıklayın

Müzikleri ve filmleri ile milyonları cezbeden Hindistan, artık balayı çiftlerinin de popüler rotalarından biri. Balayı için Hindistan’ı tercih eden çiftler, dünyanın yedi harikasından biri olan Tac Mahal’de insanlık tarihinin en büyük aşk öyküsüne tanıklık ediyor.

Hindistan Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, Balayı Adaları, balayı turları, Balayı turu, Hindistan, hindistan balayı, Latin Amerika, Latin Amerika Balayı, Maldivler, Maldivler Balayı, Meksika Balayı, Meksika turları, Paris, Phuket, Phuket Balayı, Uzakdoğu, yurtdışı balayı,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları