Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balayı Maldivler’de

11 Kasım, 2009 | 14:53

Ramazan Süngü Meydan ve Süngü Hukuk Bürosu ortaklarından avukat Ramazan Süngü ile Dokuz Eylül Üniversitesi Tarih Öğretmenliği Bölümü mezunu olan, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini sürdüren Aylin Tokay, balayı için Maldivler‘i seçti.

Çift, Kibe Restoran’da düzenlenen törenle dünya evine girdi.

250 davetli katıldı

Opteamist firması İzmir Bölge Müdürü Cem Tekoral tarafından gerçekleştirilendüğüne 250 kişilik seçkin davetli topluluğu katıldı. Çiftin şahitliklerini Aynur Şahinkaya ile Musa Öztatlı yaptı. Çift balayı için Maldivler’i tercih etti. (Hürriyet)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aylin Tokay, Aynur Şahinkaya, Cem Tekoral, Maldiv Adaları, Maldiv Adaları tur, Maldiv adaları turları, Maldiv adaları turu, Maldiv Adaları’nda aşk tatili, Maldiv Adaları’nda balayı, Maldiv balayı, Maldiv balayı turları, Maldiv Turları, Maldivler, Maldivler dalış, Maldivler Scuba, Maldivler turları, Maldivler turu, Maldivler ve turizm, Maldivler’de balayı, Musa Öztatlı, Ramazan Süngü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları