Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balayı Koh Samui’de

03 Temmuz, 2014 | 11:13

İzmir’in tanınmış ailelerinin çocukları olan Aylin Oral ve Aral Tunca yaşamlarını birleştirdi. Çift balayı tercihlerini Tayland’ın Koh Samui adasınından yana kullandı.

Hürriyet’in haberine göre, her ikisi de İzmirli ve İTÜ’den mezun olan çiftten İşletme Mühendisi Aylin Oral, İstanbul’da uluslarası bir şirkette marka müdürlüğü, İnşaat Mühendisi Aral Tunca ise yine İstanbul’da proje müdürü olarak görev yapıyor.

İki yıldır birlikte olan çiftin Ilıca Otel’deki düğününe yaklaşık 300 davetli katılırken, gelin Pronovias marka, damat ise Vakko markasıyla göz aldı. Aylin ile Aral, balayı için Uzakdoğu’daki Koh Samui Adası’nı seçti.

Samui Balayı Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
aral tunca, aylin oral, aylin oral aral tunca, Balayı Adası, İzmir, Koh Samui, Koh Samui Adası, Koh Samui Adası Balayı, Koh Samui Balayı, Samui, Samui Adası, Samui Balayı, Tayland, Tayland Balayı, Tayland Turu, Tayland uzakdoğu, uzakdoğu balayı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları