Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balayı Koh Samui’de

03 Temmuz, 2014 | 11:13

İzmir’in tanınmış ailelerinin çocukları olan Aylin Oral ve Aral Tunca yaşamlarını birleştirdi. Çift balayı tercihlerini Tayland’ın Koh Samui adasınından yana kullandı.

Hürriyet’in haberine göre, her ikisi de İzmirli ve İTÜ’den mezun olan çiftten İşletme Mühendisi Aylin Oral, İstanbul’da uluslarası bir şirkette marka müdürlüğü, İnşaat Mühendisi Aral Tunca ise yine İstanbul’da proje müdürü olarak görev yapıyor.

İki yıldır birlikte olan çiftin Ilıca Otel’deki düğününe yaklaşık 300 davetli katılırken, gelin Pronovias marka, damat ise Vakko markasıyla göz aldı. Aylin ile Aral, balayı için Uzakdoğu’daki Koh Samui Adası’nı seçti.

Samui Balayı Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
aral tunca, aylin oral, aylin oral aral tunca, Balayı Adası, İzmir, Koh Samui, Koh Samui Adası, Koh Samui Adası Balayı, Koh Samui Balayı, Samui, Samui Adası, Samui Balayı, Tayland, Tayland Balayı, Tayland Turu, Tayland uzakdoğu, uzakdoğu balayı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları