Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balayı için en iyi tercih: Yunanistan

21 Temmuz, 2016 | 11:52

Untitled-2

Nationalturk haberine göre balayı için en çok tercih edilen ülke: Yunanistan.

Dünyaca ünlü seyahat acentası World Travel Service firmasının yaptığı açıklamaya göre her geçen gün dünya çapında daha fazla çift balayı tercihlerini Yunanistan’dan yana kullanıyor.

Araştırmanın sonucunda Yunanistan’ın yanı sıra İtalya, Fransa ve İspanya ‘da yeni evli çiftlerin tercihleri arasında geliyor.

Muhteşem Yunan Adaları’nda balayı

Dünyadaki en güzel ve en heyecan verici görüntüleri ile ege ve Akdeniz’in masmavi sularında, güneşin ısıttığı ve sizi hayallere sürükleyen Yunan Adaları, sahip oldukları büyüyü asırlardır koruyor. Beyaz boyalı evlerin, çivit mavisi çerçeveli pencerelerin, denizle uyumlu evlerin duvarlarını saran mor begonviller ve kapıların önüne atılmış masa ve sandalyeler, Yunan Adaları denince gözümüzün önüne gelen bu klasik görüntüleri gerçekleştirerek güzel bir balayı geçirebilirsiniz.

Kos Adası

Enfes yamaçları, uçsuz bucaksız sahilleri, mütevazı ve modern dünyadan uzak binaları, tarihi kalıntılarıyla insanı adeta büyülüyor. Eşiniz ile birlikte romantik anlar yaşayabileceğiniz muhteşem bir ada.

Rodos Adası

Mitolojik tanrıların Rodosu, güneş tanrısı “Helen” için yarattığına inanılan bir çok efsane var. Rodos Adası, yılın her mevsimi gezmek ve keşvetmek için mükemme lbir ada. Yılın 360 günü güneş batmayan ada deniliyor.

Santroni Adası

Yunan adaları içinde eşsiz gün batımı manzarası ve 245 metre yükseklikteki özel balayı otelleri ile en etkileyi balayı adası olarak nitelendirilmektedir.

Mykonos Adası

Beyaz badanalı evlerinin balkon ve duvarlarından sarkan rengarenk begonviller ve sardunyalarıyla, masmavi denizi ile büyük bir çekiliciliğe sahiptir.

Girit Adası

Balayı tatilinizde Grit’te yüksek tepelere çıkıp kendinizi rüzgarın kollarına bırakabilir, mavi suların güzelliğinde denizlerin dostane yunuslarını seyredebilirsiniz.

Zakynthos Adası

Dalış yapmayı seven bir çift misiniz? Zakynhthos Adası’nın masmavi sularında dalış yapabilmeniz için dalış merkezleri bulabilirsiniz. Laganas bölgesinde gece hayatının tadını çıkartabilir , liman bölgesinde ise adanın tarihini ve dinginliğini yaşayabilirsiniz.

Kefalonya Adası

Sessiz, gürültüsüz ve huzurlu bir ortam arayan çiftler için mükemmel bir tercih. Yunanistan’ın cennet benzeri adası Kefalonya’da huzurlu bir balayı yaşamaya ne dersiniz?

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adaları, Balayı, Yunanistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları