Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balayı için en fazla Maldivler tercih ediliyor

16 Haziran, 2015 | 07:20

Balayı tatili için daha çok yurt dışını tercih eden çiftler, Maldivler turlarına büyük ilgi gösteriyor.

Son yıllarda Balayı tatiline çıkacak çiftler, yurt dışı turlarına ilgi göstermeye başladı. Balayını Avrupa’da geçirmek isteyen yeni evli çiftler daha çok Paris ve Prag’ı tercih ederken Uzakdoğu meraklıları ise Tayland ve ve Singapur’a ilgi gösteriyor. Tropik adalarda ise Maldivler ilk sırada.

THY’nin 8 saatlik direkt uçuşlarıyla ulaşımın daha kolay hale geldiği Maldivler’e son yıllarda büyük bir ilgi var. Beyaz kumlarla kaplı sahilleri, lüks otelleri, muhteşem doğası ve denizi bir yana direkt uçuşlar sayesinde maliyetinin bir nebze daha düşmesi de Maldivler’in tercih edilme sebeplerinden.

El değmemiş doğasıyla ünlü Maldviler’de Balayı (Video)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, balayı maldivler, Balayı Tatili, balayı turları, Maldivler, Maldivler Balayı, Maldivler balayı 2015, Maldivler dalış, Maldivler Tatili, Maldivler THY, Maldivler turu, Maldivler ucuz, Tropik Adalar, Tropik Adalar Balayı, Tropik adalar Balayı Tatili, ucuz balayı turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları