Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balayı çiftlerinin ilk adresi: Maldivler

28 Eylül, 2010 | 18:40

Yaz sezonunda evlenen ve balayı için yurtdışını düşünen çiftlerin çoğu Maldivler’i tercih ediyor.

Maldivler muhteşem doğası ve denizi ile çiftleri cezbediyor adeta.

Popülaritesini hiç kaybetmeyen Maldivler’e gelen turist sayısı geçen yıla oranla yüzde 40′lık bir artış gösterdi. Her geçen gün daha fazla turiste ev sahipliği yapan Maldivler’i, en çok da balayı çiftleri tercih ediyor.

İşadamı Özalp Argüder ve eşi Şule Argüder’in kızları Özge Argüder, sekiz yıl önce tanıştığı avukat Semih Sander ile dünya evine girdi.

Esma Sultan Yalısı’nda evlenen çiftin balayı için Maldivler’i tercih ettiği öğrenildi. İstanbul sosyetesinin akın ettiği düğünde yaklaşı 450 davetli vardı.

Semih Sander ve Özge Argüder çiftinin nikahını ise Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. Çift geçtiğimiz yıl da Swissotel’de görkemli bir tören ile nişanlanmıştı.

Balayı için Maldivler’i tercih ettiklerini belirten çift, önce Dubai’ye uçacak ardından Maldivler’in eşsiz atmosferinde balayı tatillerini gerçekleştirecekler.

Maldivler uzun yıllardır bir numaralı balayı destinasyonu olma özelliğini koruyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avukat Semih Sander, Avukat Semih Sander ve Özge Argüder Balayı Tatili, Avukat Semih Sander ve Özge Argüder Maldivler, Balayı Çiftleri Maldivler, Balayı Tatili Maldivler, Maldivler Balayı, Özge Argüder, Özge Argüder Maldivler, Semih Sander Maldivler, Semih Sander ve Özge Argüder Balayı, Semih Sander ve Özge Argüder Maldivler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları