Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balayı Cenneti Maldviler’in Popüler Otellerinden Yeni Konsept

11 Temmuz, 2017 | 10:51
Maldivler Tatili

Maldivler Tatili

 

 

Balayı Cenneti Maldivler‘in popüler otellerinden Atmosphere Hotels & Resorts 2018 yılında yeni bir konsept ile Sangeli Adasına yapacağı otel ile genişlemeye devam edecek.

Balayı Cenneti Maldviler’in Popüler Otellerinden Yeni Konsept

Gelecek yılın Temmuz ayında hizmete girmesi planlanan otel, Maldivler’in Sangeli Adası’nda yer alacak. Otel, yeni ve farklı hizmet ile konuklarına kaliteli hizmet vermeyi hedefliyor. Otel bünyesinde “Egzotik Deneyim” adlı tropik ada mutfaklarından yemekler sunmayı hedefliyor. Aynı zamanda çeşitli tatil aktiviteleri ve geziler sunan luxury konsept de hizmet verecek. Hem sahilde kesiminde, hemde deniz üzerinde 137 villa ile her şey dahil sisteminde hizmet verecek.

Maldivler’de Balayı Tatili İçin Popüler Oteller

 

Constance Halaveli Hotels & Resorts

 

Constance Hotel Maldivler

Constance Hotel Maldivler

 

Constance Halaveli Hotels & Resorts, “lüks kategori otel” ödülü bulunan ve uluslararası bir zincir olan Constance Hotels & Resorts‘e ait, Maldivler’in Halaveli adasında yer alan popüler bir oteldir. Odaları villa şeklinde havuz bulunan, 3 farklı restoranı olan otel olarak hizmet vermektedir. Asya ve Hint Okyanusun en ünlü otellerinden biridir.

 

Anantara Dhigu Resort Spa Hotel

 

Anantara Dhigu Maldivler

Anantara Dhigu Maldivler

 

Anantara Hotels & Resorts grubuna bağlı olan ve Maldivlerin Dhigu adasında hizmet veren Maldivler’i en popüler otellerinden biridir.  Villa tipi 9 ayrı kategori orası bulunmaktadır. Aynı zamanda 9 ayrı restoranı bulunmaktadır.

 

W Retreat Hotel SPA

 

 

W Retreat Maldivler

W Retreat Maldivler

 

W Retreat Hotel Spa, W Retreat zincirinin Maldivlerde’ki en ünlü otellerinden biridir. Huzurlu bir kaçış imkanı sunan otelde bir dalış merkezi, fitness merkezi ve açık sonsuzluk havuzu bulunmaktadır. 5 farklı kategoride doğrudan plaj, resif veya okyanus erişimi sunan geniş villalar özel havuza sahiptir.

 

 

Sheraton Maldives Full  Moon Resorts SPA

 

Sheraton Maldivler

Sheraton Maldivler

 

Starwood grubuna ait olan Sheraton hotels’in Maldivlerde balayı çiftlerine özel lüks sınıf hizmet sunduğu otel, Maldivler’in en popüler otellerindendir. 11 oda kategorisi ve 11 farklı restoran ile misafirlerine kaliteli ve çeşitli hizmet sunan otellerdendir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anantara Dhigu Resort Spa Hotel, Atmosphere Hotels & Resorts, Constance Halaveli Hotels & Resorts, Sheraton Maldives Full  Moon Resorts SPA, W Retreat Hotel SPA,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları