Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balayı adası Koh Samui

02 Aralık, 2009 | 13:47

Balayı adası Koh Samui Günümüzde Koh Samui adası balayı çiftlerinin en çok tercih ettiği destinasyonlardan biri haline geldi.

Amerika’nın önemli dergilerinden Forbes’in dünyanın en seksi adası olarak seçtiği Koh Samui; balayı çiflerinin yeni gözdelerinden diyebiliriz.

Bozulmamış bir doğaya sahip olan cennet ada Koh Samui’de; ağaçların, kumsalların, güneşin, denizin, egzotik atmosferin tadını çıkartıp, eşinizle harika bir balayı tatili geçirebilirsiniz.

Koh Samui Adası büyük ilgi görüyor

Koh Samui otelleriyle, doğasıyla, farklı tatil alternatifleriyle, kültürüyle diğer adalara nazaran daha çok ilgi görüyor.

Samui adasında ulaşım, yeme-içme, eğlence, alışveriş gibi faaliyetler çok uygun fiyatlara gerçekleştiriliyor.

Koh Samui’de yapabileceğiniz bir çok aktivite bulunuyor

Samui adasında; maynun, timsah ve yılan çiftliklerini gezebilir, şelale ve yat turlarına çıkabilir, Tayland tarihini ve kültürünü tatmak için tarihi yerleri ziyaret edebilir, fil ve jeep  safarilerine katılabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı Koh Samui, Balayı Adaları, Balayı adası Koh Samui, Ko Samui, Ko Samui Turları, Koh Samui, Koh Samui Gezisi, Koh Samui Lux Oteller, Koh Samui Otelleri, Koh Samui Tayland, Koh Samui Turları, Koh Samui Balayı, Koh Samui Balayı Adaları, Koh Samui Balayı Adası, Koh Samui Lux Otel,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları