Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balayı adası Dominik’te Survivor heyecanı başlıyor

04 Şubat, 2015 | 19:56

Özellikle Balayı çiftlerinin ilk tercihleri arasında yer alan Dominik Cumhuriyeti, Survivor All Star yarışmasına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Denizi ve denizi ile muhteşem manzaraların eşliğinde romantik balayıların adresi Dominik, Acun Ilıcalı’nın yapımıcşığını üstendiği Survivor All Star’a ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

22 Şubat’ta ekranlara gelmesi beklenen yarışma daha önce de Panama ve Dominik’te yapılmıştı. Dominik Cumhutiryeti’ne vizlerin kaldırılması ile birlikte son yıllarda Türk seyahatseverler ve özellikle de balayı çiftleri rotalarını bu adaya çevirmiş durumda.

2015 Survivor All Star’da yarışacağı açıklanan isimler şu şekilde;

Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz, Pascal Nouma, Serenay Aktaş, Fulya Keskin, Sahra Işık, Almeda Abazi, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Hakan Hatipoğlu ve Merve Aydın. Survivor’ın daha önceki sezonunda yarışmanın en dikkat çeken isimlerinden olan Duygu Çetinkaya ise sağlık sorunları nedeniyle kadrodan çıkarılmak zorunda kalındı.

Dominik Survivor Adası Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almeda Abazi, Fulya Keskin, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, i Survivor All Star, Merve Oflaz, Pascal Nouma, Seda Aktuğlu, Serenay Aktaş, Survivor All Star, Survivor All Star acun, Survivor All Star kadrosu, Survivor All Star ne zaman, Survivor All Star tv 8, Turabi Çamkıran,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları