Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Balayı Adası Dominik’te Survivor heyecanı başladı

23 Şubat, 2015 | 12:15

Survivor heyecanı, özellikle romantik bir tatil isteyen çiftlerin tercih ettiği Balayı adası olarak da bilinen Dominik’te başladı.

Dünyanın en romantik balayı adaları arasında kendine ilk sıralarda yer bulan Dominik Cumhuriyeti, şu günlerde Survivor All Star isimli yarışmaya ev sahipliği yapıyor.

Acun Ilıcalı’nı yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor, egzotik doğası, beyaz kumlu sahilleri ve turkuaz denizi ile tropik adalar arasında balayı cenneti olarak bilinen Dominik’te başladı.

dominik-adasi

Türk vatandaşlarından vize istemeyen Dominik Cumhuriyeti, Karayiplerin eşsiz doğa güzelliklerine sahip adalarından biri. Ada, modern tesisleri, bembeyaz kumsalları ve turkuaz denizi ile balayı çiftlerine unutamayacakları bir tatil sunuyor.

dominik-cumhuriyeti-survivor

Son yıllarda yapımcı Acun Ilıcalı’nın Survivor yarışması ile adını sıkça duymaya alıştığımız bu Dominik, balayının yanı sıra macera meraklıları için de pek çok seçenek sunuyor. Rüzgar sörfünden su kayağına bir çok aktivitenin yer aldığı adada, sualtı zengiliği de göz önüne alındığında dalış yapmak heyecan verici bir macera olarak karşımıza çıkıyor.

Dominik Balayı Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Acun Ilıcalı, Acun Ilıcalı Survivor, Balayı, Balayı Adası, Balayı Adası dominik, balayı turları, Dominik, Dominik Adası, Dominik Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti balayı, Dominik Cumhuriyeti Survivor, Dominik Cumhuriyeti Vize, Dominik survivor, Dominik turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları