Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakanlıktan ucuz tatil paketi

28 Nisan, 2009 | 11:00

Bakanlıktan ucuz tatil paketi Ekonomik krizden çıkış için turizmi kullanmak isteyen hükümet yerli turistler için ucuz tatil imkanları yaratmak istiyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türk turistlere, yabancılarda olduğu gibi ucuz tatil imkanı sunmaya hazırlanırken önümüzdeki günlerde yeni bir kampanyaya başlayacak.

Kampanyaya göre, 4 Mayıs-8 Haziran tarihleri arasında erken rezervasyon yaptıran yerli turistler, uçak biletlerinden otellere, tatil köylerinden seyahat acentalarına kadar birçok kalemde indirim alacak.

İndirimin, sezon içindeki normal fiyatların yüzde 30’una kadar çıkması bekleniyor.

Kampanyaya, Türk Hava Yolları (THY), Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ile Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) da destek verecek.

 Kampanya süresince THY’nin uçak biletleri, TÜRSAB’a bağlı seyahat acentalarının yaptığı rezervasyonlar ile TÜROFED’e bağlı otel ve tatil köylerindeki fiyatlarda indirim sağlanacak.

Kampanya Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın katılımıyla 2 Mayıs Cumartesi günü açıklanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türk Hava Yolları, Türkiye Otelciler Federasyonu, TÜROFED, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları