Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakanlık’dan 2 Havalimanı Uçak Yakıt Desteği Kapsamında

06 Mart, 2017 | 08:58

sabiha gokcen havalimani istanbul

Kültür ve Turizm Bakanlığından 2 Havalimanı Uçak Yakıt Desteği Kapsamında 

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, iki havalimanı daha uçak başına yakıt desteği kapsamına alındığını bildirdi. Son bakanlar kurulunda Erzurum ve Sabiha Gökçen Havalimanları Türkiye’ye tüm dünyada turist getiren A grubu seyahat acentelerine uçuş  başına verilen 6 bin dolarlık yakıt desteği kapsamına alınması kararlaştırıldığını açıkladı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı resmi internet sitesinden yapılan bildirimde, Sayın Avcı, Erzurum ve İstanbul Sabiha Gökçen havalimanlarına yapılan charter uçuşlarına destek verileceğini ifade etti. İki havalimanının da destek kapsamına alınması ile Türkiye’de 14 havalimanında uçak yakıt desteği kapsamına alınmış olundu.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erzurum Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, nabi avcı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları