Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakanlık’dan 2 Havalimanı Uçak Yakıt Desteği Kapsamında

06 Mart, 2017 | 08:58

sabiha gokcen havalimani istanbul

Kültür ve Turizm Bakanlığından 2 Havalimanı Uçak Yakıt Desteği Kapsamında 

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, iki havalimanı daha uçak başına yakıt desteği kapsamına alındığını bildirdi. Son bakanlar kurulunda Erzurum ve Sabiha Gökçen Havalimanları Türkiye’ye tüm dünyada turist getiren A grubu seyahat acentelerine uçuş  başına verilen 6 bin dolarlık yakıt desteği kapsamına alınması kararlaştırıldığını açıkladı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı resmi internet sitesinden yapılan bildirimde, Sayın Avcı, Erzurum ve İstanbul Sabiha Gökçen havalimanlarına yapılan charter uçuşlarına destek verileceğini ifade etti. İki havalimanının da destek kapsamına alınması ile Türkiye’de 14 havalimanında uçak yakıt desteği kapsamına alınmış olundu.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Erzurum Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, nabi avcı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları