Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakanlık ve TÜRSAB yeni yasa için çalışma başlatıyor!

18 Eylül, 2018 | 16:32

Bakanlık ve TÜRSAB yeni yasa için çalışma başlatıyor!

Bakanlık ve TÜRSAB yeni yasa için çalışma başlatıyor. TÜRSAB, tabi olduğu 1618 sayılı yasanın değişeceğini, yeni yasa çalışmalarının Kültür ve Turizm Bakanlığı ile birlikte başlatılacağını açıklarken, yasaya katkıda bulunmak isteyen acentelere de çağrı yaptı.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, tabi olduğu 1618 sayılı yasanın değişeceğini, yeni yasa çalışmalarının Kültür ve Turizm Bakanlığı ile birlikte başlatılacağını açıklarken, yasaya katkıda bulunmak isteyen acentelere de çağrı yaptı.

Bakanlık ve TÜRSAB yeni yasa için çalışma başlatıyor!

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) tarafından acentelere yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

“Bilindiği gibi 1618 sayılı kanun 2007 yılı değişikliğine karşın, sektörün sorunlarını çözmekten uzak ve turizmdeki gelişmelere kapalı bir düzenleme olarak seyahat acentelerimizin önünü tıkamakta ve ağırlaşan sorunlarımıza çözüm üretememektedir.

Bu çerçevede, bakanlığımız ile iş birliği içinde yeni yasa çalışmaları başlayacaktır. Bu çalışmalara esas teşkil edecek hususların belirlenmesi amacı ile katkıda bulunmak isteyen meslektaşlarımızın görüşlerini 30 Ekim 2018 tarihine kadar aşağıdaki formu doldurarak birliğimize iletmelerini önemle rica ederiz.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1618 sayılı yasa, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, Yeni Yasa,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları