Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakanlık açıkladı: Trabzon Havalimanı’nda onarım başlıyor

22 Mart, 2018 | 11:41

Bakanlik Trabzon Havalimani onarim basliyor

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Trabzon Havalimanı’nın apron, pist ve taksi yolu sahalarında onarım çalışmalarına başlandığını bildirdi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Trabzon Havalimanı’nın pist, apron ve taksi yolu sahalarının onarımının yapılmasına yönelik çalışmaların başlatıldığını açıkladı.

Trabzon Havalimanı’nda onarım çalışmaları başlıyor. Bakanlıktan yapılan açıklamada, pist, apron ve taksi yolunda onarımının yapılmasına yönelik çalışmalar başlatıldığı ifade edilerek, “Söz konusu çalışmalar kapsamında, mevcut pist, 4 cm tıraşlanacak, ardından tekrar 4 cm asfalt yeni aşınma tabakası ile kaplanacaktır. Pist Aydınlatma Sistemi, CAT II kategorisine göre yenilenecek ve bir adet 400 m2 büyüklüğünde Regülatör Binası ve 11 Pist başında İstinat duvarı yapılacaktır” açıklamasında bulunuldu.

Trabzon Havalimanı trafiğe kapatılmayacak

Bakanlıktan yapılan duyuruda , çalışmalar esnasında Trabzon Havalimanı’nın uçuş trafiğine kapatılmayacağı, söz konusu çalışmaların belli saatler arasında yapılmasının planlandığı bildirildi.

Yapılan açıklamada ayrıca onarımların yapılacağı tarih ve saatlerin belirlenmesine ilişkin çalışmaların halen devam ettiği vurgulandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Pist Aydınlatma Sistemi, Trabzon Havalimanı onarım, Uçuş trafiğine kapatılmayacak, ulaştırma,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları