Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakandan Maldivler’e davet

03 Şubat, 2014 | 11:23

Maldivler

TÜYAP’ta düzenlenen Emitt Fuarı’nı ziyaret eden Maldivler Turizm Bakanı Ahmed Musthafa Mohamed, Türk turizm yatırımcılarını Maldivler’e davet etti.

Yapılan anlaşma gereği Türk vatandaşlarından vize istemeyen Maldivler Cumhuriyeti, turizm alanında daha fazla yatırım için Türkiye’ye çağrıda bulunmaya devam ediyor. Türk yatırımcılara seslenen Bakan Mohamed, “Türkiye turizm anlamında büyük gelişmeler gösterdi. Maldivler Cumhuriyeti olarak, yabancı yatırımcıya pek çok teşvikler veriyor, muafiyetler uyguluyoruz. Ülkemizde 40 yıldır büyüme trendi gösteren turizm sektörü yatırım için oldukça cazip. Tesisler yılın 12 ayı hizmet veriyor. Buraya bir kez geldiklerinde, adalarımızın güzelliğini gördüklerinde ve devletimizin teşviklerini öğrendiklerinde, yatırım yapmadan geri döneceklerini ümit etmiyorum” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldiv, Maldiv Turları, Maldivler, maldivler cumhuriyeti, Maldivler Otel, Maldivler Turizm, Maldivler turları, maldivler yatırım, mohamed,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları