Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakandan Maldivler’e davet

03 Şubat, 2014 | 11:23

Maldivler

TÜYAP’ta düzenlenen Emitt Fuarı’nı ziyaret eden Maldivler Turizm Bakanı Ahmed Musthafa Mohamed, Türk turizm yatırımcılarını Maldivler’e davet etti.

Yapılan anlaşma gereği Türk vatandaşlarından vize istemeyen Maldivler Cumhuriyeti, turizm alanında daha fazla yatırım için Türkiye’ye çağrıda bulunmaya devam ediyor. Türk yatırımcılara seslenen Bakan Mohamed, “Türkiye turizm anlamında büyük gelişmeler gösterdi. Maldivler Cumhuriyeti olarak, yabancı yatırımcıya pek çok teşvikler veriyor, muafiyetler uyguluyoruz. Ülkemizde 40 yıldır büyüme trendi gösteren turizm sektörü yatırım için oldukça cazip. Tesisler yılın 12 ayı hizmet veriyor. Buraya bir kez geldiklerinde, adalarımızın güzelliğini gördüklerinde ve devletimizin teşviklerini öğrendiklerinde, yatırım yapmadan geri döneceklerini ümit etmiyorum” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldiv, Maldiv Turları, Maldivler, maldivler cumhuriyeti, Maldivler Otel, Maldivler Turizm, Maldivler turları, maldivler yatırım, mohamed,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları