Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakandan Maldivler’e davet

03 Şubat, 2014 | 11:23

Maldivler

TÜYAP’ta düzenlenen Emitt Fuarı’nı ziyaret eden Maldivler Turizm Bakanı Ahmed Musthafa Mohamed, Türk turizm yatırımcılarını Maldivler’e davet etti.

Yapılan anlaşma gereği Türk vatandaşlarından vize istemeyen Maldivler Cumhuriyeti, turizm alanında daha fazla yatırım için Türkiye’ye çağrıda bulunmaya devam ediyor. Türk yatırımcılara seslenen Bakan Mohamed, “Türkiye turizm anlamında büyük gelişmeler gösterdi. Maldivler Cumhuriyeti olarak, yabancı yatırımcıya pek çok teşvikler veriyor, muafiyetler uyguluyoruz. Ülkemizde 40 yıldır büyüme trendi gösteren turizm sektörü yatırım için oldukça cazip. Tesisler yılın 12 ayı hizmet veriyor. Buraya bir kez geldiklerinde, adalarımızın güzelliğini gördüklerinde ve devletimizin teşviklerini öğrendiklerinde, yatırım yapmadan geri döneceklerini ümit etmiyorum” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldiv, Maldiv Turları, Maldivler, maldivler cumhuriyeti, Maldivler Otel, Maldivler Turizm, Maldivler turları, maldivler yatırım, mohamed,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları