Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakan Çelik’ten Portakal Çiçeği Karnavalı’na destek

03 Nisan, 2013 | 15:46

Bakan Ömer Çelik’ten Portakal Çiçeği Karnavalı’na destek Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, 13 Nisan’da Adana’da gerçekleştirilecek ‘Portakal Çiçeği Karnavalı’na destek verdiğini açıkladı.

Türkiye’nin ilk karnavalı olan ‘Portakal Çiçeği Karnavalı’na Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’ten tam destek geldi.

Toyota Türkiye CEO’su ve fikrin öncüsü Ali Haydar Bozkurt ile makamında görüşen Bakan Çelik, projenin Adana’nın tanıtımına ve ekonomisine büyük katkı yapacağını düşündüğünü belirtti. Çelik, “Ben de 13 Nisan’da Adana’da olacağım ve bu büyük coşkuyu tüm halkımızla beraber yaşayacağım.” dedi.

Ali Haydar Bozkurt da Adanalı olan Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in verdiği desteğin çok önemli olduğuna vurgu yaparak, “İlk yılımız olduğundan bazı ufak tefek kusurlarımız olursa şimdiden, gelen misafirlerimizin hoşgörüsüne sığınıyoruz, amacımız ileriki yıllarda çok daha iyi organizasyonlar ile etkinliğimizi gelenekselleştirmek. Tek ümidimiz mevsim normallerinin aksine erken açan portakal çiçeklerinin herhangi bir yağmur, fırtına sebebiyle erken dökülmemesi ve gelen tüm konukların bu kokuyu doyasıya içine çekmeleridir.” şeklinde konuştu.

Bozkurt şunları söyledi; “Sayın Bakanımızın da desteğiyle başlattığımız sevgi hareketi tüm ülkeyi kucaklayacaktır. Adana Valiliği’ne, Seyhan Belediyesi’ne ve ilk günden bu yana yanımızda olan Adana halkına da çok teşekkür etmek istiyorum. Adana’yı marka şehir yapacak portakal çiçeği mucizesinin sağladığı sevgi, kardeşlik ve hoşgörü dolu bir atmosferde herkesin iyi vakit geçirmesini arzu ediyorum.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adana, Ali Haydar Bozkurt, Kültür ve Turizm Bakanı, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ömer Çelik, Portakal Çiçeği Karnavalı, Portakal Çiçeği Karnavalı adana, Toyota, Toyota Türkiye CEO, Turizm Bakanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları