Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakan Çelik’ten Portakal Çiçeği Karnavalı’na destek

03 Nisan, 2013 | 15:46

Bakan Ömer Çelik’ten Portakal Çiçeği Karnavalı’na destek Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, 13 Nisan’da Adana’da gerçekleştirilecek ‘Portakal Çiçeği Karnavalı’na destek verdiğini açıkladı.

Türkiye’nin ilk karnavalı olan ‘Portakal Çiçeği Karnavalı’na Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’ten tam destek geldi.

Toyota Türkiye CEO’su ve fikrin öncüsü Ali Haydar Bozkurt ile makamında görüşen Bakan Çelik, projenin Adana’nın tanıtımına ve ekonomisine büyük katkı yapacağını düşündüğünü belirtti. Çelik, “Ben de 13 Nisan’da Adana’da olacağım ve bu büyük coşkuyu tüm halkımızla beraber yaşayacağım.” dedi.

Ali Haydar Bozkurt da Adanalı olan Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in verdiği desteğin çok önemli olduğuna vurgu yaparak, “İlk yılımız olduğundan bazı ufak tefek kusurlarımız olursa şimdiden, gelen misafirlerimizin hoşgörüsüne sığınıyoruz, amacımız ileriki yıllarda çok daha iyi organizasyonlar ile etkinliğimizi gelenekselleştirmek. Tek ümidimiz mevsim normallerinin aksine erken açan portakal çiçeklerinin herhangi bir yağmur, fırtına sebebiyle erken dökülmemesi ve gelen tüm konukların bu kokuyu doyasıya içine çekmeleridir.” şeklinde konuştu.

Bozkurt şunları söyledi; “Sayın Bakanımızın da desteğiyle başlattığımız sevgi hareketi tüm ülkeyi kucaklayacaktır. Adana Valiliği’ne, Seyhan Belediyesi’ne ve ilk günden bu yana yanımızda olan Adana halkına da çok teşekkür etmek istiyorum. Adana’yı marka şehir yapacak portakal çiçeği mucizesinin sağladığı sevgi, kardeşlik ve hoşgörü dolu bir atmosferde herkesin iyi vakit geçirmesini arzu ediyorum.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adana, Ali Haydar Bozkurt, Kültür ve Turizm Bakanı, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ömer Çelik, Portakal Çiçeği Karnavalı, Portakal Çiçeği Karnavalı adana, Toyota, Toyota Türkiye CEO, Turizm Bakanı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları