Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakan Günay, Altın Koza’ya katılıyor

30 Temmuz, 2012 | 10:03

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, 17-23 Eyül 2012 tarihleri arasında organize edilecek Büyükşehir Belediyesi 19. Altın Koza Film Festivali etkinliklerine katılma sözü verdi.

Kahramanmaraş’taki temaslarını tamamladıktan sonra uçakla Ankara’ya gitmek üzere Adana’ya gelen Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ı, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ağırladı. Bakan Günay’a, Menderes Bulvarı’nı gezdiren ve sohbet eden Aldırmaz, aldığı müjdeli haberi Karataş’taki etkinlikte de vatandaşlarla paylaştı.

Aldırmaz, “Kültür Bakanımız Sayın Günay Adana’ya gelmişti. Kendilerini Menderes Bulvarı’nda ağırladım, dolaştırdım. Burada, 17 Eylül’de başlayacak Altın Koza Film Festivali’ne geleceği sözünü aldım. Bakanımız Sayın Günay’a bu jestinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Altın Koza, Altın Koza Film Festivali, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Altın Koza, Kültür ve Turizm Bakanı, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları