Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakan Günay, Altın Koza’ya katılıyor

30 Temmuz, 2012 | 10:03

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, 17-23 Eyül 2012 tarihleri arasında organize edilecek Büyükşehir Belediyesi 19. Altın Koza Film Festivali etkinliklerine katılma sözü verdi.

Kahramanmaraş’taki temaslarını tamamladıktan sonra uçakla Ankara’ya gitmek üzere Adana’ya gelen Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ı, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ağırladı. Bakan Günay’a, Menderes Bulvarı’nı gezdiren ve sohbet eden Aldırmaz, aldığı müjdeli haberi Karataş’taki etkinlikte de vatandaşlarla paylaştı.

Aldırmaz, “Kültür Bakanımız Sayın Günay Adana’ya gelmişti. Kendilerini Menderes Bulvarı’nda ağırladım, dolaştırdım. Burada, 17 Eylül’de başlayacak Altın Koza Film Festivali’ne geleceği sözünü aldım. Bakanımız Sayın Günay’a bu jestinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Altın Koza, Altın Koza Film Festivali, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay Altın Koza, Kültür ve Turizm Bakanı, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları