Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakan Ersoy: Almanya turist sayısında rekor bekliyoruz!

12 Ocak, 2019 | 11:37

Bakan Ersoy: Almanya turist sayısında rekor bekliyoruz!

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, Almanya’dan Türkiye’ye gelecek turist sayısında 2019’da rekor beklendiğini söyleyerek, “Erken rezervasyon satışlarında yılın henüz başında % 123 artış kaydedildi.” açıklamasında bulundu.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, bakan Mehmet Ersoy, uluslararası temasları kapsamında dünyanın en büyük seyahat endüstrisi örgütlerinden Alman Seyahat Acenteleri Birliği’nin (DRV) Başkanı Norbert Fiebig ile Berlin’de bir araya geldi.

İkilinin yaptığı görüşmede, Almanya’dan Türkiye’ye gelen turist sayısına ilişkin yıl bazında kıyaslamalar yapıldı.

DRV’nin açıkladığı rakamlarda, erken rezervasyon satışlarının yüzde 123, cironun ise yüzde 140 oranında arttığı bilgisi de paylaşıldı.

Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, Almanya’dan Türkiye’ye gelecek turist sayısında 2019 yılında rekor beklendiğini ifade ederek, “Erken rezervasyon satışlarında yılın henüz başında yüzde 123 artış kaydedildi. Herr Fiebig ile yaptığımız toplantı oldukça verimli geçti. İki ülkenin turizm potansiyelinin yanı sıra nitelikli Alman turistlerinin Türkiye’ye gelmesi için izlenecek yol haritasını da ele aldık.” yorumunda bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alman Turist, DRV Başkanı, Erken Rezervasyon, Herr Fiebig, Mehmet Ersoy, Türkiye-Almanya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları