Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakan Çelik’ten turizmcilere sitem

16 Aralık, 2013 | 10:54

Bakan Çelik'ten turizmcilere sitem Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, TÜROFED’in 4. olağan kongresi için Antalya’daydı.

Çok sayıda turizmcinin katılımıyla gerçekleşen kongrede konuşan Bakan Çelik, turizmcilere sitem etti.

Çelik, turizmin getirileri olan unsurlara iyi davranılmadığını söyledi. Çelik, turizm sektörünün tek başına bakanlığın yönetebileceği bir sektör olmadığını, bakanlıkla turizmcilerin birlikte çalışması gerektiğini belirtti.Türkiye’nin tanıtımı konusunda bütünsel bir yaklaşım üretmemiz lazım. Sadece deniz, kum, güneş olmamalı” diyen Çelik konuşmasına,”Yazın başında kriz yönetimi planı yaptık. Turizmcilerin bazılarının, ‘Kriz var, olumsuz etkileneceğiz’ şeklindeki konuşmalarına karşın TÜROFED bizim uyguladığımız planı kabul ederek kullandı ve kazandı. Bir stratejiniz yoksa herhangi bir başarıya ulaşmanız mümkün değil” şeklinde devam etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
bakan çelik turizmciler, Bakan Ömer Çelik, kongre, Kültür Turizm Bakanı Ömer Çelik, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ömer Çelik, Turizm bakanı Ömer Çelik, TÜROFED, türofed kongre,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları