Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bakan Çelik’ten turizmcilere sitem

16 Aralık, 2013 | 10:54

Bakan Çelik'ten turizmcilere sitem Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, TÜROFED’in 4. olağan kongresi için Antalya’daydı.

Çok sayıda turizmcinin katılımıyla gerçekleşen kongrede konuşan Bakan Çelik, turizmcilere sitem etti.

Çelik, turizmin getirileri olan unsurlara iyi davranılmadığını söyledi. Çelik, turizm sektörünün tek başına bakanlığın yönetebileceği bir sektör olmadığını, bakanlıkla turizmcilerin birlikte çalışması gerektiğini belirtti.Türkiye’nin tanıtımı konusunda bütünsel bir yaklaşım üretmemiz lazım. Sadece deniz, kum, güneş olmamalı” diyen Çelik konuşmasına,”Yazın başında kriz yönetimi planı yaptık. Turizmcilerin bazılarının, ‘Kriz var, olumsuz etkileneceğiz’ şeklindeki konuşmalarına karşın TÜROFED bizim uyguladığımız planı kabul ederek kullandı ve kazandı. Bir stratejiniz yoksa herhangi bir başarıya ulaşmanız mümkün değil” şeklinde devam etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
bakan çelik turizmciler, Bakan Ömer Çelik, kongre, Kültür Turizm Bakanı Ömer Çelik, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ömer Çelik, Turizm bakanı Ömer Çelik, TÜROFED, türofed kongre,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları